Skocz do zawartości

Fotobitwa: illy "Ludzkie zakamarki"


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Moje fotki sa slabe od strony technicznej gdyz sprzetem leze (2 kompakty olympusa). Ale staram sie nadrobic historia fotki.

 

kkkgv1.jpg

 

Kapliczka. Ciche miejsce do medytacji i spokoju. Mozna w ciszy pomodlic sie do wlasnego Boga, badz przyjsc pomedytowac. Miejsce znajduje sie na najwyzszej gorze w okolicy. Nie wszyscy maja tam dostep wiec mozna w spokoju oddac sie sobie.

 

Technikalia: nie pamietam ;/

 

 

 

Patrzac na pewne zmiany w konkursie ( http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=33840 posty #5 #6), sam postanawiam wywalic jedna fotke z czasu trwania konkursu i wrzucam jedna z marca. Moge to daje :)

 

fenkoto2.jpg

 

Swiat niechetnie odwiedzany przez normalnch imprezowiczow. Klub z ciezsza muzyka. Psychodeliczne, ostre dzwieki, psychodeliczne obrazy puszczane na ekran, ostre, razace swiatla. Wszystko moze byc wspomagane alkoholem, tytoniem i innymi uzywkami.

 

Technikalia. Nic wiecej poza czasem 1/30 - 1/50 (nie pamietam dokladnie). Cz/b zrobione w aparacie. Efekt jest nadany przez podwieszony na sali stroboskop, dzieki temu uzyskalem efekt stop-ruchu. Oczywiscie to efekt optyzny wiec sie kwalifikuje.

 

 

 

 

p1070386hs6.jpg

 

Wiekszosc ludzi uwaza ze dj to osoba, ktora powierza swoj gust muzyczny tanczacym na trzezwo, badz nie, imprezowiczom. Mistrz rzemiosla i surowy selekcjoner muzyki. Do niego rzekomo nalezy "byc albo nie byc" dzisiejszej imprezy. Lecz siedzac dosyc dlugo po drugiej stronie zrozumialem, ze on chce rownie dobrze bawic i uczestniczyc w tym, co nazwamy impreza. I ma takie same prawa co my.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapewne zakwasilem, zyje we wlasnym swiecie, ale taka prawa. Tylko pierwsza fotka jest ustawiania, pozostale to typowy spontan w probie reporterskiej fotki. Nie wiem czy sie udalo, czy nie. Mam ochote uczestniczyc w tej bitwie, a ze czas ucieka to wrzucam to co udalo mi sie ustrzelic w czasie trwania. Zyje niestety w takim srodowisku i mozliwe ze tylko ja odbieram te emocje, ktore chcialbym pokazac przez te fotki. Jakosc lezy, kompaktem w klubach raczej malo mozna zrobic. Lekko podpicowalem w PS, ale w sumie sprzeczne jest to z moja idea. Mam nadziej ze cos sie spodoba.

 

Dzieks za uwage :)

 

Tweety: ja pamietam ze przy torbie lezal aparat ;}

Mam nadzieje ze z gripem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wlasnie dlatego nie zrobilem jej w kolorze, juz na aparacie ustawile bw zeby lepipej to zlapac, pamietam ze wtedy duzo takich fot zrobilem, ale ta byla najciekawsza, szkoda ze niektore rzeczy sie nalozyly (np. koles bardzo z tylu) ale juz trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom 2ka jest ciekawa...

stroboskop był, kilka razy lampą błyskałeś (?), że wyszedł taki efekt?

odnośnie b&w to lepiej w aparacie robić kolorowe, bo programy graficzne pozwalają na lepszą kontrolę przy przeróbce do b&w, ale tutaj fajnie to wyszło...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everyman: stroboskop byl w klubie, ja po prostu wstrzelilem sie w moment serii blyskow, lampa chyba bym nie doswietlil calej sali ;p

 

a co do bw to masz racje, ale to byly niemalze poczatki mojej nauki fotografii i wtedy wiedzialem lepiej hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności