Skocz do zawartości

neo nabiera prędkości ?


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

TP zwiększy prędkość "neostrady tp" dotychczasowym klientom

 

2007-01-03 13:40

 

Począwszy od 8. stycznia użytkownicy neostrady tp będą mieli podniesioną prędkość przy zachowaniu tej samej ceny. Proces ma zakończyć się 8. kwietnia.

 

Użytkownicy opcji 128, 256, 320, 512 i 640 kb/s będą mieli podniesioną prędkość do 1 Mb/s, korzystający z opcji 1 Mb/s do 2 Mb/s, a 2 Mb/s - do 6 Mb/s.

 

Akcja obejmie abonentów, którzy na dzień 7. stycznia posiadają umowy terminowe, do zakończenia których pozostało co najmniej 14 dni. Zwiększona prędkość będzie świadczona w ramach możliwości technicznych do końca umowy terminowej, uprawniającej abonenta do objęcia akcją.

 

Akcja nie obejmie klientów, którzy w dniu zwiększenia prędkości korzystają z następujących usług/produktów:

• neostrada plus,

• program edukacja z internetem tp,

• neostrada tp 6 Mb/s,

• multipakiet tp,

• promocji neostrada tp na godziny.

(WitekT)

ze stronki: http://www.telepolis.pl/news.php?id=7174

 

co o tym sądzicie? czyli na logike będzie tak że ktoś kto ma 128 bedzie mial 1Mb i ten co mial 512 tez 1Mb... idac dalej cena się nie zmieni, czyli jednocześnie będzie opłata ok 50zł i 80zł za tą samą prędkość (nie licząc limitów)... wtf, ja sie na to nie godze, mam 512, nigdy na limit nie zwracałem uwagi (nie jestem mega zassyssaczem), ale na prędkość tak... teraz przepłacając czuje się troszke oszukany...

 

znowu tp leci w kulki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jest to do końca prawdą, co pisze w tym newsie - bo tp i tak podnosi ceny (pare dni temu dostałem nowy regulamin i wg ich cennika na stronie cena z 72zł wzrasta do 78 (brutto) za 256kb przy umowie na rok), zresztą co mi po tym 1Mb, jak i tak limitu nie zwiększą.

 

Plusem jest to, że dzięki zmienionemu regulaminowi i zmianie cen można im bez konsekwencji wypowiedzieć umowe. W Netii mam 64zł za 1Mb przy umowie na rok i ŻADNYCH limitów.

 

Dopiero teraz moge zamówić NETIE, bo tp dopiero teraz udostępniło NETII łącza (po interwencji i nałożeniu kary przez UOKIK) - nie ma to jak monopolista...

 

Więc tp może mnie pocałować, NETIA dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna głowa. tpsa za jakis czas dostnie kare 500 milionów za zadrogi internet. Pani Anna Żukowska chyba sie wnerwiłą za to ze po karze za łączenie abonamentu z netem panowie z tp wprowadzają dodatkowe opłaty - podobna z używtkowanie łącza czy coś takiego, a co sie stanie jak dostanie taką kare - jej akcje spdną na łeb na szyje - inwestorzy sie odwrócą odnich i nie bedą dawać piniędzy które tp tak kocha. A jak nie bedzie piniedzy z zewnątrz to nie bedą sie rozwijać. Przez co przez następne 10 lat bedziemy w kropce na tych samych rwących się łączach = max 2 mega... przy czym we francji w domciu Telecom (to to samo co TP :P ) sytuacja wygląda tak ze za 160 zeta (przeliczając) klient stawia sobie boxa w domciu i ma internet satelite i telefon. bez abonmentu i z darmowymi minutami na miesiąc. ....

dlatego ja - mówie tepsie ... no! i biore ERA stacjnonarna. a to zwiększenie niech sobie wsadzą bo transferu nie bedzie.

Apropos. Jak ktoś ma umowe na 512 bo brał z promocją za 29zeta a teraz płaci 160 to niech po tej podwyżce zerwie umowe (mozna bo zgodnie z regulaminem - po podwyżkach na opłaty mozna zrywać umowe bez płacenie odszkodowania) po czym następnego dnia idzie do tp "punktu" i zamówi 1M za 30 zeta (na pół roczku) chyba sie opłaca co nie. ? :) a za półroku po karze o której wspomniałem napewno ceny spadną :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ilość ściągniętych danych się płaci ,128kb/s 7 GB ,512 kb/s 15 GB , fajnie próbują zamydlić oczy prędkością. Niedługo dojdzie do tego , a nie już tak jest , wyliczyć łatwo można, że przy 7 GB limicie przez 2,16% miesiąca, możemy cieszyć się pełną prędkością łącza fajnie co? Dziękuje bardzo kochana telekompromitacjo francuska. A może nowa promocja 100 MEGABITOW , małymi litereczkami wielkości atomów ale tylko przez 10 sekund. niech się polaczki cieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi chyba o to ze on teraz płaci za 512 i dostanie 1mb a ktoś kto płaci za 128 czyli mniej tez będzie miał 1mb.
to niech sobie zmniejszy do 128, bosz

A zebys wiedział. Nic nie jest za darmo, chca zatrzymać jeleni na dłużej

jelenizm wychodzi podczas podpisywania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcją zostaną objęci w pierwszej kolejności użytkownicy, którym do zakończenia umowy terminowej zostało co najmniej 14 dni. W następnych cyklach obejmie pozostałych klientów z priorytetem określonym przez datę zakończenia umowy terminowej - im krótszy czas do końca umowy, tym wyższa pozycja w kolejce. Zwiększenie prędkości będzie następować automatycznie i nie jest związane z żadnymi dodatkowymi opłatami, nie będzie też potrzeby podpisywania żadnych aneksów do umów. Warto też pokreślić, że prędkość będzie zwiększona tylko do końca obowiązującej umowy terminowej

 

Trochę sobie poczekasz, interesujący jest też fragment o tej umowie terminowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a mi w pracy podbili do 6MB :D, nice one!! w domku niestety ;((, umowa zanim się skończy to ja się wykończę, d\.512 działa jak wół z pełnym wozem g. ;) ehh pomarzyć o szybkim nie blokowanym necie - czego sobie i Wam życzę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak ja sobie podniosłem stałkę do 512 Mb to okazało się że łącze telefoniczne które miałem nie było w stanie obsłużyć tego sygnału i net wyłączył mi się całkowicie :(

 

Można się więc obawiać że po załączeniu tej promocji nie będziecie w stanie połączyć się z siecią - w takim wypadku dzwońcie od razu do neostrady ;)

 

Mam nadzieję że problem nie będzie aż tak częsty i że ta promocja nie okaże się kolejmnym gwoździem do trumny dla tepsy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech sobie zmniejszy do 128, bosz

 

tak, a od kwietnia znowu sobie zmieniaj na 512 i całą wczesniejsza promocję (zamawialem w promocji) szlag trafi i bede musiał bulić wieksza kase miesiecznie... dzięki bardzo za taką radę (nie wspominajac ze zmiana na nizsza predkosc kosztuje kolo 220zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przestan byc tak pazerny ze 3 miesiace bedziesz przeplacac, dla mnie taka filozofia jest conajmniej dziwna

 

dostajesz 2x szybsze lacze za ta sama cene na jakis czas, nie pasuje

nie zmienisz na 256 bo za drogo, nie pasuje

nie chcesz placic wiecej za to samo (512vs256), nie pasuje

 

moze napisz do tepsy ze swiat jest niesprawiedliwy i ty chcesz 2 mega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, jak nie masz naprawde nic ciekawego do napisania to nie pisz nic

 

może dla Ciebie nie robi różnicy czy 30zl miesiecznie czy 100, dla mnie to spora róznica, a szczegolnie to denerwuje jak widze ze teoretycznie można było płacić mniej...

 

to jest moje prywatne odczucie i EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisty: to ty zachowujesz sie jak jakis znerwicowany centus typu "najlepiej jak najwiecej za najmniej, kombinujmy"

przestan byc kombinatorem, tylko pomysl powaznie, to jest tylko promocja, masz 1 mbit przez kilka miesiecy czyli 2x wiecej niz masz obecnie, jeszcze ci zle?

 

to jestem ciekaw jaki temat zalozysz jak promocja sie skonczy

słuchaj, jak nie masz naprawde nic ciekawego do napisania to nie pisz nic

jak nie potrafisz rozrozniac for od siebie to tz nie pisz

to jest forum o grafice, chcesz pisac jaka tp jest niesprawiedliwa to uderzaj na grpu dyskusyjne pod zapytaniem "telefonia", albo "niesprawiedliwa tp"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, żeby przetrwać to trzeba jakoś kombinować, ja próbuje, a jak masz z tym jakiś problem to proszę, zachowaj go dla siebie...

 

a temat ten to przede wszystkim info o promocji a to co pod cytatem to mój komentarz do niej...

 

to jest forum o grafice, chcesz pisac jaka tp jest niesprawiedliwa to uderzaj na grpu dyskusyjne pod zapytaniem "telefonia", albo "niesprawiedliwa tp"
właśnie dlatego ten temat jest w "Wolnych dyskusjach" gdzie umieszczane są inne mniej związane z grafiką sprawy, wśród innych typu armia wzywa czy jaka nazwa tej piosenki...

 

żeby nie robić dalszego oftpa kolejne swoje uwagi na temat mojej osoby kieruj do mnie na PM'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to najbardziej ciekawi kto wymyslil te limity, dlaczego tylko w Poslce i jak to sie stalo ze 32 mln mieszkancow nei potrafilo wygnac jednego oszoloma :)

 

ale znaczy ze idzie ku dobremu, i koledzy przestana narzekac na duze pliki :)

 

wlasnie przeczytalem jakie byly limity, tez wesolo... jakby byly dzienne to by pewnie przeszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... zaraz sprawdze, póki jeszcze mam neo (czyt. zapuszczam downloada), pewnie będzie jak z przyspieszaniem do 1MB...

Zresztą i tak za późno dla nich, dokumenty do Netii już wysłane (nie dość, że 8 zł taniej, to 4x szybciej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności