Skocz do zawartości

Minibitwa 11: Zamek / Traktor / Bilardzik


Bro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

niezle, ale nie podoba mi sie ta flaga, jest nie naturalnie wygieta przez wiatr, wiatr tak nei wigina :D joke

fajnie jest, dawaj dalej :d i nie spiesz sie, nic sie nei stanie jesli oddasz prace po terminie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki - ciesze sie ze sie podoba bo mi jak zwykle cos nie pasuje

 

Bro prosze pokaz uv z maxa :) superasnie to wyglada na maxa, a przyznam sie ze chcialbym zobaczyc jak sobie to poukladales na mapce bo texturka ostra jak brzytwa :)

 

więc - można powiedzieć ze: chaos

uvw.jpg

 

Bardzo fajna text :d Wszystko malowane recznie ?

 

Nie - recznie jedynie dopieszcanie a calosc z fotek. Jak zawsze zaczynam od robienia w wiekszej rozdzialce potem zmniejszam i dopieszczam szczegoly.

Pozdro

 

aha moze ja tez o cos zapytam jak mam wyrederowac animke bez tla ?? Obecnie renderuje sobie animke obrotu do plikow *.tga a nastepnie wrzucam do "Animated GIF producer 3.0.2" i tam skladam gifa.

Jakiego softu najlepiej uzyc ?? bo chcialbym skonczyc zameczek bo juz mam inny pomysl.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze jako tło masz kolor szary, potem w gifie ustawiasz transparency/opaqu na ten wlasnie kolor (kolor pikerem:P) i zapisujesz plik i nie masz tla :)

 

Bro dzieki wielkie z uva :) pomocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki - ImageReady daje rade ale chyba zbytnio optymalizuje.

Max:

castle3.jpg

 

Redner:

cas.gif

 

 

Powiedzmy że to koniec - teraz jeszce pytanie czy następny obiekt wrzucac tutaj czy nowy topic otworzyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe inteligentne zagranie:D, tym traktorem masz popracie rolnczej częsci forumowiczów :D ogólnie dobry traktor :D tylko tekstura malo detaliczna, móglbys z niej duzo wiecej wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zameczek niesamowity, podoba się i to bardzo... Jakbym taką grafę zobaczył na komórce to chyba bym się przekręcił ;)

 

Traktor trochę mniej ale też fajny. Coś kolory za bardzo przyduszone jak dla mnie no i jakbyś dał jeszcze jakieś gradienty - błyski to by było dużo fajniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie - co do kolorow to faktycznie moze byc cos nie tak bo od niedawna przesiadlem sie na lapka i jakos glebia kolorow jest nie taka.

 

Teraz taki speed'zik - juz ostatni model musze sie wkoncu ogarnac i zabrac sie za swoje sprawy bo przymieram glodem :)

Fajna zabawa z modelami na kom - przypominaja sie stare dobre czasy kiedy na PC podobne sie robilo - no moze nie az takie ale tutaj mozna czasami wyjsc z siebie aby zmiescic sie w limicie - nie wspomne jak chce sie usunac jakis trojkacik a nie ma gdzie - tak teraz miale i odrobinke przeroczylem limicik.

 

stol.gif

 

stol.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności