Skocz do zawartości

"Tygodniowy Speed3d- sesja 12"


zeet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

---------------------------------------------------------------------

Temat- homar.

Fotka tylko jako przykład ,można wykorzystać własne referki.

 

Regulamin:

-czas: 2h

-każdy soft 3d, można używać sculptery

-zamieszczamy zrzuty z viewportów o szerokości 800 pixeli (wysokość dowolna), przynajmniej jeden widok siatki, bez renderów

 

 

 

8a189332d7aff8b1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość michlord

W jaki sposób mam konkurować z osobami które użyją sclupta? Jak wykonam to tradycyjnym sposobem.

 

Ogólnie fajny temat jak znajdę czas to coś zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat może i dziwny ale to jedynia zabawa, wykonanie tego modelu tylko wygląda na skomplikowane więcej wiary w siebie panowie :)

 

Po tylu doskonałych tutkach Klicka ,sculptery nie powinny stanowić problemu :)

 

Ja też wykonam model bez użycia sculpta,jeśli mogę startować w własnym wątku-pytanie do moderatora ?

 

ttaaddeekk-doskonała referka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane? to już prawie sobota a jak na razie to tu świeci pustkami :p

Może by tak zrobić jakąś burzę mózgów, żeby zwycięzca mógł wybrać coś co będzie innym pasowało :) bo wydaje mi się, że ostatnio jakoś ciężko trafić z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane? to już prawie sobota a jak na razie to tu świeci pustkami :p

Może by tak zrobić jakąś burzę mózgów, żeby zwycięzca mógł wybrać coś co będzie innym pasowało :) bo wydaje mi się, że ostatnio jakoś ciężko trafić z tematem.

 

Poczekaj zbliża się sobota i niedziela, ludzie z pracy, ze szkół wracają, zapewne jeszcze będzie parę pracek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tera ja :D

 

Szczerze powiem ze dosc mocno przekroczylem wyznaczony czas.. jakies 2h pod sam koniec mialem straszne klopoty z maxem, jakos tak mi sie zacinal ze pol minuty trwalo obrocenie modelu... Dodatkowo dziwnie mi zaklamuje powierzchnie. Przebijaja inne obiekty i krawedzie sa brzydkie. na renerze wszystko jest wporzadku.. no nic. Jakby co to mozecie mnie nie liczyc. :P

 

Mr.lobster:

113128ac3018b22d.jpg

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frolicsome

Zeet nie wiem czy dam rade poprawić :P

 

Nie jadam owoców morza wiec mogło mi się pomylić :] dziewczynki często zapominają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane? to już prawie sobota a jak na razie to tu świeci pustkami :p

Może by tak zrobić jakąś burzę mózgów, żeby zwycięzca mógł wybrać coś co będzie innym pasowało :) bo wydaje mi się, że ostatnio jakoś ciężko trafić z tematem.

A mi się wydaje że poprostu temat nie ciekawy i dlatego pustki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno trafić w gusta wszystkich to raczej niemożliwe ,jeśli mi któryś wątek nie pasował , to nie biadoliłem tylko czekałem na wątek który mi leżał.

 

Widzę ,że kilka osób zrobiło jednak modele i to mnie cieszy, mam nadzieję że jeszcze parę osób się zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swiatek

Witam, soft zbrush, czas niestety trochę powyżej 2h (warto jednak zapisywać często swoja prace, bo oprogramowanie potrafi być zlośliwe) jest to jeden z pierwszych modeli w zbr dlatego proszę o wyrozumiałość :) i ewentualnie dziękuje za każdy comment , pozdrawiam

 

homar_1.jpg

homar_3.jpg

homar_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba, przyszedles pozamiatales... wstyd :D

 

Każda okazja do poćwiczenia jest dobra. Fajnie sie robiło, tak lajtowo. Zresztą homar na sculpta to dosyć niewdzięczny temat, ani tu fałdek, mięśni, nic czym można błędy ukryć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tau: hehe nie dosc ze zamiast homara, zrobiles kraba z malej syrenki to jeszcze nie odróżniasz wysokosci od szerokosci :p:p

no niby kraba ale znalazlem screena pod haslem lobster:P a z szerokością to fakt nastąpiły jakieś zaburzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności