Skocz do zawartości

Silver Award: Koloseum


Rekomendowane odpowiedzi

Pionier Koloseum_m.jpg

 

Pionier%20Koloseum1_m.jpg

Pionier%20Koloseum2_m.jpg

 

Witam po dłuższej przerwie,

 

Tym razem chciałbym przedstawić projekt całkowicie prywanty. Jest to model rzymskiego Koloseum. Główną inspiracją był film „ Gladiator”. Czas pracy wyniósł ok. 45- 50 h.

 

Serdeczne podziękowania dla znajomych z Poznania i Częstochowy, którzy pomogli wyrenderować scenę w pełnym HD.

 

hardware: AMD Athlon XP 2.0 GHz with 1 GB RAM and GeForce 6200

soft: 3ds max 9 + Vray (AO liczone Mental Rayem) & photoshop

 

Mam nadzieję, że Wam się spodoba

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

pionier

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faaaaaaaaaaaaaaaajne

Jak dla mnie troche dziwna kompozycja, nie mowie, ze zla, ale kadr mi tak srednio lezy. Jak na moj gust przydalby sie jakis detal na pierwszym planie, w dolnej prawej czesci, cos w innym kolorze, na przyklad jakas postac czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panie Pionier :) zacnie zacnie :) widać kawał dobrego modellingu i oświetlenia. ale wyłażą ci trochę te vizki ;) leko płaskie jest to wszystko. trochę kontrastu (niebem lub innym kolorem budynku frontowego...) i już inaczej to wyglada. ale to tylko marudzenia. jest nieźle :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no pionier kolejny raz pokazałeś klasę! widać ogrom i czas jaki na to poświęciłeś! gratuluje skończenia!

ile czasu się renderowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

supper ze dales sie namowic na pokazanie :)

 

rewelacja po prostu zycze powodzenia na cgt, bardzo podoba mi się swiatlo, modeling i klimat sam w sobie. Mimo wszystko bardziej mi podchodzila wersja flipnieta NIE WIEM dlaczego :) ciesze sie ze moglem podziwiac etapy powstawania

 

3m sie Pionier i powodzenia w nozym zyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne, super detale i fajna atmosfera, bardzo mi się podoba.

 

można zobaczyć bez textur? bo ciekawa jestem czy te kamienie modelowałeś czy zrobiłeś je texturą.

 

jedyne czego bym się mogła czepić to poręcz na dolnym obrazku przy schodach, tam textura diffuse wskazuje na to że poręcz jest uszkodzona ale na modelu tego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności