Skocz do zawartości

TECZKA 2D** Janko1987 CA


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)Dopiero zaczynam w 2D...jest miejsce gdzie każdy będziemógł zobaczyc nowe moje pracki .Żeby nie zasmiecać miejsca tu i tam będe dodawał do tego wątku nowe pracki.......Pozdrawiam wszystkich oglądających ..

Edytowane przez janko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam Serdecznie

 

Nowego Użytkownika ;), w naszych szeregach . . .

na początek proponuję abyś zmienił nazwę wątku na TECZKA2D: ....

 

Pracki masz pikne, szalone i rozpędzone podobają mi się pomysły.

popracuj nad ich wykończeniem.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam:) prezentuje moje najświeższe dokonania :)

osobiście te dwie pracki strasznie mi sie podobają głównie ich klimat,oczywiście można by nad nimi jesszcze posiedzieć:):P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez janko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore pracki sa naprawde dobre..

Acz w niejednej grzeszysz uzywajac bruszy o niskiej przezroczystosci...(to naprawde nie jest dobrym rozwiazaniem)Musisz popracowac takze troszq nad kolorem, choc w niektorych konceptach jest on wedug mnie trafnie dobrany.

Podobaja mi sie takze niektore elementy,,a mianowicie zbroja w jednej jak i w drugiej pracy...Ale nad anatomia musisz jeszcze posiedziec.. popracuj takze nad malowaniem twarzy...

Eh wymoDŻam sie a za dobrze to mi tez nie idzie,,;/

Pozdrawiam

Zycze sukcesow ;P:D w pracy tworczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kometarz Jakób

 

A i owszem owszem mógłbym troche dłużej posiedzieć nad niektórymi elementami tudzież twarzyczkami:)

z regóły szybko staram sie malowac i rzadko ćwicze garba nad jakąś pracką więc z tąd te niedociągnięcia mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam swoje wypracowanie ;)

Po pierwsze, moim zdaniem, za dużo w Twoich pracach miękkich, rozmytych bruszy. Połączone z chaotyczną kreską powodują, że wiele elementów staje się nieczytelne i bardzo .... no chaotyczne ;) Fatalnie wygląda to w przypadku tego orko-potwora. Postaraj się zamienić te mgiełki w ostre, czytelne plamy, jak np. tu: http://www.sketchthing.com/Drasgomn7.html

Świetny enwajronment z krasnoludem i drzewa w pracy powyżej. We wcześniejszych pracach cieniowałeś czarnym, a tego się nie powinno robić. Unikaj tego zastępując czarny innymi kolorami i odcieniami.

To chyba tyle póki co, muszę wracać do pracy ;) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde udana pracka! ta ostatnia, aczykolwiek bardzo pzrydaloby sie mocne swiatlo od lewej strony (jak juz wczesniej wspomniano)takie wyrazne powiedzmy zolte ktore siegaloby postaci i ją całą oswiaetlalo bo widze fajnie dobrane kolroki ale wlasnie swiatla mi bardzo brakuje z kolei prawa strone mozesz zrobic mroczna i ciemna:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podoba-wez popraw tylko delikatnie anatomie kobiety-glownie twarz,no i prawa noga chyba za bardzo zgieta, i tak jak sugeruja daj swiatlo,dla kontrastu bym zrobil chyba lewa strone ciemna,tajemnicza, swiatlo dal z prawej strony-bo jak dasz z lewej to cien drzewa wszystko przysloni(a moze i tez fajny efekt uzyskasz?;]),no i tlo jakies. Pracka moze byc naprawde full wypas,wystarczy troche posiedziec,poswiec jej czas bo moze byc ciekawie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale popatrz-znowu lekko nie czytelnie,czy on tą butelkę wtyka sobie do ucha?Nie no,nie wtrącam się, to Twoja wizja,ale może bardziej powinien to wąchać...a ten wybuch z tyłu? Nie ma połączenia z postacią,a przecież wiemy,że jak jakiś alchemik bierze się do pracy,to klękajcie narody,będzie wybuch;D niech ten wybuch będzie wyraźniej z nim powiązany co?-np nogą zrzuca butelkę,albo ta mieszanka co ją w ręku trzyma, wybuchnęła,bo nią potrząsnął,czy cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple : troszke masz racyji a moja wizja była taka iż to nie wybuch tylko płomień (wyolbżymiony) a pozatym do alchemika ktos tam zawitał własnie a on macha ręką ,,spoko maroko wszystko pod kontrolą tylko se łykne troche oleju tyle ze przez ucho--szybciej :P:)

Ale wogóle Thnx za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie czaje anatomi alchemika;/ glowa oderwana od ciala jest troche czy jak? linia barkow troche dziwna;/ dawaj jakies linearty bo narazie to z czytelnoscia jest straszny klopot, i swiatlo bardziej zdecydowana, bo teraz ciezko jest okreslic jego kierunek padania;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z alchemikeim to cięzko powiedziec :) No ale gońmy do przodu nie ma co sie oglądac ...wrzucam co nieco . Szkice jakies podrzucce jak zdobęde jakis aparaten

 

Uwagi mile widziane

Edytowane przez janko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności