Skocz do zawartości

Tygodniowy speedpainting 10: Seks | GŁOSOWANIE


seks - najlepsza praca  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. seks - najlepsza praca

    • JakkaS
      9
    • leszke_lenia
      0
    • leander
      2
    • weedlog
      29
    • Fidiasz
      0
    • Drakula
      22
    • artluco
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najciekawsza praca ..jak dla mnie.... to propozycja weedloga. Ładnie ta czerwona sukienka sie prezentuje...ale chyba coś nie gra z tą latarnią w tle. Wygląda jakby jej podstawa była we wnęce a szczyt przed ścianą. Chyba, że ja tu czegoś nie kumam :( Oczywiście to detal bo praca i tak mi się najbardziej podoba.

 

Leander - ahh...przez te kształty tej metalowej konstrukcji i nie tylko metalowej... zapachniało sowieckim erotyzmem :D Jak dla mnie duga praca w kolejce :)

 

Drakula - klimat fajny ale jakoś nie podoba mi się figura tej panny..

 

 

Aaa...i dzięki za wasze głosy. Miło, że ktoś się uśmiechnął :)

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Master Kiełbaster uruchomil machine i zaczynam deptac liderom po pietach! ;) Co do mojej pracy — logo mialo byc bardziej organiczne a zmiana dlugosci niektorych jego "organów" nieprzypadkowa :) Ale niestety chyba wykonanie rozminelo sie z konceptem.

 

Fajnie sie czyta komentarze, to ja tez dopisze swoj.

 

Generalnie na poczatku myslalem, ze nikt nie przebije pomyslu i lekkosci u JakkaSa ale jak widac, tylko rozjuszyl co poniektore bestie 2D ;)

 

Przyznam, ze wg mnie najlepsza i naprawde wyjatkowa jest praca weedloga. Patrze, patrze i napatrzec sie nie moge. Jedyny element, ktory mi nie "siedzi" to plaszcz kolesia na wozie. Jakos swoim ksztaltem i sztywnoscia materialu nie zgrywa mi sie z delikatnymi ksztaltami i rytmami wokol. Generalnie praca dla mnie porusza znacznie bogatsza tematyke, zahacza o psychologie, o zagadnienie natury ludzkiej itd i moze dlatego finalnie zaglosowalem jednak na Drakule, ktory w wyuzdany sposob precyzyjnie trafia w temat. Oprocz tresci sama technika ma w sobie duzo miekkosci i erotyzmu. Tylko ten domalowany pozniej pepek jakos nie wcelowany ;)

 

leszke_lenia tez bardzo zgrabnie zmalowal prace, brak odzewu jest dobrym dowodem na wysoki poziom tej edycji.

 

artluco: Troche za duzo matriksa a za malo seksu tam jak dla mnie. Tak jak ja nie trafiles chyba w klimat.

 

Fidiasz: Widac, ze Mietek jest nieletni. Taki pomysl nie mogl przejsc na publicznym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander zgadzam się z tobą w 100%. Odnośnie pracy weedloga oczywiście :)

 

Drakula - ...to czy malujesz kobiety często czy nie to akurat żadne tłumaczenie...dałeś pracę to się musi bronić sama. Nikogo nie obchodzi czy rysujesz kobiety często czy nie. Ja na ten przykład Winniczki pierwszy raz w życiu rysowałem :D hehe

 

-K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze prosze pana :(

 

I tak trzymać!

----

 

A pomijając wszystko to strasznie grzeczni jesteśmy ..wiecie? Ani jednego penisa czy innego konkretu, że o męskim nasieniu nie wspomnę. Jak zobaczyłem temat to się przestraszyłem. Ale jestem pozytywnie rozczarowany :D....widać jeszcze nam sporo brakuje do naszych kochany sąsiadów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności