Skocz do zawartości

Katowice: pokaz PS CS 3


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&q=Katowice,+Katowice,+Polska&sll=37.0625,-95.677068&sspn=63.12754,88.857422&ie=UTF8&cd=1&om=1&ll=50.247946,19.000983&spn=0.012692,0.021694&z=16&iwloc=addr

 

Możesz zjechać na tych "ślimakach", jak będziesz widział fioletowy most, to najwyższy czas, żeby zjechać na prawo :) musisz na wjechać na Mikołowską i nią aż do ronda (plac wolności - na środku jakiś obelisk stoi, uważaj na tramwaje ;) ) i tam kręcisz w Sokolską -> do końca, żeby wjechać na chorzowską (DTŚ-ka), tunelem pod rondem i po wyjeżdzie pierwsza droga w prawo, prosto rondem, prawo w piastowską i tam szukaj parkingu.

 

jakbyś tam się rozminął z zjazdem, to możesz też zjechać tutaj:

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&q=Katowice,+Katowice,+Polska&sll=37.0625,-95.677068&sspn=63.12754,88.857422&ie=UTF8&cd=1&om=1&ll=50.247328,19.023063&spn=0.012693,0.021694&z=16&iwloc=addr

(następny zjazd) na Francuską (w lewo ofc ;) ) i do końca, aż do warszawskiej, tam pierwsza w prawo (bankowa), potem chełmońskiego -> piastowa i jak wyżej.

 

Sam altus jest przy ulicy uniwersyteckiej, ale z tego co się roientuje, to parking jest właśnie od piastowej (tam gdzie ten "dzyndzel"):

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&q=Katowice,+Katowice,+Polska&sll=37.0625,-95.677068&sspn=63.12754,88.857422&ie=UTF8&cd=1&om=1&ll=50.261803,19.02566&spn=0.006344,0.010847&z=17&iwloc=addr

 

Aha, jak zobaczysz taki czerwony most w budowie, a po prawej media markt, real itd, tzn, że jesteś na 3 stawach, czyli za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok dworzez pkp jest dość duzy proponuje 2 miejsca

-na dworcu pkp jest kładka nad pks mozna przy schodach czyli jakby na koncu tej kładki (z peronu kirujecie sie w strone rynku)

- po zejsciu z kładki jest taki pomnik ŻABY (początek ul stawowaj na ktorej jest mc donald) dośc harakterystyczny to praktycznie to samo miejsce co wyzej tylko chyba wygodniejsze. nie mozna tego nie znaleść :D

 

 

P.s. shopgun ty kiedyś miałeś ten duży plakat z max3d :D masz go jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dworcu pkp jest kładka nad pks

W tym miejscu pomyślałem "O w morde, samobójca"

mozna przy schodach czyli jakby na koncu tej kładki

A tutaj się uspokoiłem ;)

 

chveti - ja będę prawdopodobnie później (ok 10.20 na zawodziu), ale was znajde, jak ciebie nie rozpoznam, to AGmakonts'a na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar - czekamy na twoje zdjęcia :)

 

mnie spodobało się zdanie, które powiedzieli na koniec, że zawsze można przyjść, pooglądać, pobawić się do woli, dzisiaj czasu nie miałem, jutro po egzaminie idę :)

 

...:::do postu poniżej:::...

Cortland katowice, budynek Altusa, pierwsze piętro :)

jak chcecie się macami pobawić to można też do np siriusa, ale tam trzeba się męczyć z padem, nie zawsze są włączone, no i nie ma nojnowszych produktów adobe zainstalowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności