Skocz do zawartości

Teczka 2d: kolegaalek- uptade zrobilem w sierpniu wariacie!


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wariaty, nie było mnie daaaaawno ale wracam z nowym gównem!

 

1.Pan diblu biblu siedzi na kiblu (i nie może spuścić wody)

740407.jpg

 

2.świąteczny papieros

763071.jpg

 

3. okładka do nadchodzącej płyty duetu Mil Mnóstwo http://myspace.com/mmnostwo

922146.jpg

4. Mc biała małpa

monki.jpg

 

dziekuje za uwagę!

Edytowane przez kolegaalek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

attachment.php?attachmentid=46753
Mój faworyt :)

 

Pan diblu biblu co siedzi na kiblu i chomiki sa rewelacyjne. W malpach podoba mi sie ta postac w tle :)

 

W niektorych miejscach ciemny obrys troche splaszcza bryle i przestrzen. Np w lewym duzym chomiku na plecach. Wydaje mi sie, ze jeszcze realniejsze odwzorowanie przestrzeni i osadzenie tych kreatur w tych kolorowych swiatach tworzylo by piorunujacy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ufff jaka dluga przerwa! Dzieki wszystkim za komentarze:)

 

Master Kielbaster: przesiadlem sie z actimela na danonki ostatnie, niezle kopie:)

 

leander: Wlasnie wiem, z tymi obrysami to mam staly problem, zawsze o nich zapominam i zauwazam po polrocznej przerwie jak mi sie juz nie chce poprawiac:} ale bede teraz bardziej na to zwracal uwage!

 

Painbringer: Nie ma na to jakiejs reguly- czasem mam pomysl w glowie juz od dlugiego czasu, ktory musze wcielic w zycie, bardzo czesto nowe pomysly przychodza w trakcie pracy. A jak mam dni, ze nie moge nic wymyslic, to ide na spacer ze szlugiem (lub bez) na dwor i wracam z glowa pelna nowych pomyslow:D (naprawde pomaga!)

 

 

tu kolejne ilustracje dla mil mnostwo (plyta juz jest- zapraszam na http://uwolnijchomika.16wersow.pl ):

980779.jpg

okladka

1434580.jpg

tyl okladki (daje bez txt bo grafik jak dla mnie skiepscil strasznie)

tylmaxbe8.jpg

 

i okladka dla solara ( http://myspace.com/solarwwa )

1518729.jpg

 

i jeszcze pan szalony naukowiec (olej na plotnie) na koniec, ktory wyglada duzo gorzej na zdjeciu, serio:)

doktormaxkr8.jpg

 

mam nadzieje, ze nie za duzo dalem i ze wam sie zaladuje w ogole hah:)

Edytowane przez kolegaalek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne. Fajnie zaczales panowac nad bryla, od zyrafy po gluta to widac. W tych postach z lutego bryla byla, ale tylko na niby ;) A teraz to zaczyna dzialac. No i lepiej akcentujesz niektorymi fragmentami a inne wiesz jak subtelnie zgasic, przez co swietnie sie czyta te ilustracje. No i super te akwarelki, czy co to jest ;) Fajnie gdybys pociagnal ta technike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ci powiem? I bede w tym SMIERTELNIE powazny.

 

Masz REWELACYJNY, oryginalny, ilustracyjny styl i moim zdaniem ogromny talent.

Jestes w top 2 moich ulubiencow tutaj ;D

 

Technicznie jeszcze sie wyrobisz i bedziemy sie bali otworzyc lodowki, zeby nie trafic na Twoje prace.

 

Gratuluje i trzymam za to kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy- dzieki za pozytywnego kopa, za komentarze i ktokolwiek dal mi te rekomendacje- tez dziekuje:D Pamietam jak w gimnazjum sie zarejestrowalem na max3d i marzylem o czyms takim:]

 

Leander- Milo mi ze napisales, ze sie cos rozwinelo, bo ja mialem wlasnie wrazenie, ze w ogole nic sie nie dzieje i od roku stoje w miejscu i mnie to meczylo po nocach:)

 

Reanimator- Ja powiem zupelnie powaznie, jakkolwiek glupio, dupo-liżąco to zabrzmi, ze strasznie sie ciesze jak czytam takie komentarze od Ciebie, glownie z tego powodu, ze kiedys nienawidziles moich prac:] Nad technika pracuje caly czas, wciaz mam problemy z wieloma rzeczami, ktore chytrze staram sie ukrywac w pracach hihi. No i mam nadzieje, ze bedzie lepiej:)

 

haha na prawde mi poprawiliscie humor bez kitu:D W ogole mnie tu nie bylo gdzies od roku bo mieszkalem w akademiku bez internetu, no ale juz mam wakacje wiec wracam do regularnego spamowania, elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare wakacyjnych gowienek:)

to jest lis kupa w lesie, bez sztucznej skromnosci przyznam ze nie jestem zadowolony z tej pracy- nie widac ze lis jest zrobiony z kupy a las wyglada jak makieta w teatrze, no ale nic, bede probowal dalej:]

2215600.jpg

 

tutaj "nosacz sundajski" (z nosacza jestem juz bardzo zadowolony haha!)

2127954.jpg

 

tutaj slon ktory mial byc ilustracja do ksiazki dla pewnego pana ale pewny pan okazal sie oszustem i odmowil zaplaty...

 

2106133.jpg

 

i jeszcze taki speedzik z dupy

 

n638063992_1243707_3591.jpg

 

 

pokuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności