Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW E21


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gościu w środku jest nieco sztywny. Gdyby tak jedna jego dłoń spoczywała na kierownicy....Czepiam się, wiem. Mnie się ten blur akurat podoba podobnie jak oświelenie. Szyba widać, że jest szybą. Bardzo smaczne to wszystko. Ogólnie wygląda jak zdjęcie z folderu reklamowego. Render byłby być może odrobinę bardzie wiarygodny gdyby poplamić przedni spojler muchami i innym latającym inwentarzem. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles za kierownica wyglada tak jakby mial kolek osinowy w .... ;)

 

wiecej luzu, a z tylu dodaj psa z ryjkiem za szyba (najlepiej takiego z pomarszczonym ryjkiem) i wysunietym jezorem :D

 

ok nie sluchaj mnie :P render model super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komenty :)

JohnZi: oświetlone jakąś panoramiczną mapką ale nawet nie hdr + direct, dodam też że niema tu gi :P

co do kierowcy: no nie przesadzajcie że sztywniak, zwykła poza kierowcy skupionego na ulicy a nie jakiegos dresa leżącego na fotelu i zajmującego sie wszystkim innym poza prowadzenmiem auta :P pozatym jakoś niebardzo widać na nim textury no ale tak już wyszło i niechciało mi sie porawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc wstaję sobie,myslę o wyruszeniu, w cholerną zatłoczoną 100licę,zaglądam do śniadanka na forum, a tu SZOK! jest naprawdę bomba! aż chce się pojechać w miasto i zobaczyć takiego na żywca:)

-co do kierowcy:

1)facet pruje jakieś 140 na godzinkę,trzymać więc musi kierownicę;)

2)jest podjarany,że śmiga 140,a może się jeszcze ściga,więc oczy jakieś wybaumuszone z tych emocii mu daj

3)koleś wygląda raczej jak z jakiejś gierki,a nie z hiperrealistycznego renderku 3d...

popraw gościa,zobaczysz ile zyska pracka;) no i brudek na budzie by się przydał....Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności