Skocz do zawartości

Mini-Bitwa 17: Little Duck


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie startować w tej bitwie, bo temat tak średnio mi podchodzi. Poza tym miałem zrezygnować z bitew na jakiś czas, żeby trochę poćwiczyć samemu. Zrobiłem model bomby atomowej sterowanej przez Pana Pilota o ptasich kształtach, w roli nawigatora - brat Pana Pilota. Model ma 908 trisów, zobaczę czy uda mi się go pomalować na czas.

 

 

bitkc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tony M. - Twoja interpretacja nie wyklucza pozostałych :) Bomba pomalowana, może jutro albo w sobotę jeszcze nad tym posiedzę, chociaż w końcu chciałbym wrócić do przerwanej pracy nad innym modelem ;)

 

beznazwy1kopiapm7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł jak i wykonanie - genialne :D. Jedyna co mi jakoś nie pasuje to wirnika, ale jest za późno na takie zmiany, a poza tym to kwestia gustu. Ogólnie bardzo mi sie podoba, ale (o ile ten ktos skonczy) jak na razie mam innego faworyta, chociaż i tak pod koniec będę miał wielki problem z wyborem... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh super sprawa jedyne co bym zmienil to zamiast tego pomaranczowego wzorku dal takie zeby rekina jak to czesto na samolotach, patent generalnie nie jest za orginalny ale to poprostu zawsze super wyglada ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specular, skoro KLICEK pozwolił, został użyty :) Nie wiem czy zmienię przód, na pewno pomyślę i zobaczę, jak by wyglądało z rekinem. Dzięki wszystkim za komentarze ;)

 

EDIT.

Wrzucam finałowy obrazek, w sumie niewiele dodałem, reszta zostaje tak jak jest :)

 

finalfj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności