Skocz do zawartości

Concept Corner - sesja 3: Świątynia Śpiewającego Wiatru


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

CC_logo.jpg

 

Temat: Świątynia Śpiewającego Wiatru

 

- zniszczony przez wojny nomadów budynek, który przypomina o świetności imperium Karush. Wygląd: Cechą charakterystyczną tej budowli są cztery monolity/wieże, które są poświęcone wiatrom wiejącym z czterech stron świata.

 

START:03.08.2007

KONIEC:18.08.2007

Zasady:

 

* Od startu sesji jest 15 dni na skończenie pracy.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna ale 2d.

* Prace muszą spełniac wszystkie wymogi narzucone przez temat.

* Pod pracką wskazany jest opis uzupełniający obrazek. (np. na czym się bardziej skupiliście, co z opsiu najbardziej wpłynęło na taką, a nie inną interpretację tematu)

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 800 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu.

* Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas trwania sondy 10 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu druga sesje (nie na następną)

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bede pierwszy :)

 

parę słów o koncepcie. Założyłem, że świątynia poświecona wicherkom musi z nimi bezpośrednio obcować, dlatego otwarta, wypełniona nim i skierowana ku niemu. Poza tym oczywiście klimat wschodnioazjatycko-afrykański ;) Skała na której osadzona jest ta świątynia posiada jak widać tunele w których pogrywają wicherki ;) początkowo zakładałem monolit, leczpostawiłem na mieszankę z dobudówką.

 

pozdro

 

 

swiatyniafinal800he7.jpg

 

 

PS. pewnie jeszcze cos tam zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczreze mowiac lepiej by wyszlo jakby skupil sie bardziej na samej swiatyni a mniej na otoczeniu.

w CC waznjeszy jest sam obiekt :].

Otoczenie i ta scene mogles dodlozyc na jakiejs miniaturce.

Mnie bardzie by ciekawilo jak te monolity,baldachim ... wygladaja z bliska.

Sprobuj zrobic "zoom"a :-)

 

ogolnie koncept mi sie pododba ale w pracy za malo jest tej swiatyni a za duzo otoczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora na moja wrzutke.

jak w opsie 4 monolity zaiazane z 4 stronami siwata, kazdy zwienczony jest secjalnie wyrzezbiuonym kamieniem ktory powoduje ze wiatr z danego kierunku "gra" w okreslony sposob.

Zastosowalem geometryczne deokracje gloeboko rzebione w kamienu, maja sugraewoac odrobine afrykanski styl.

wiatrym.jpg

 

wiatry_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora na moja wrzutke.

jak w opsie 4 monolity ...

 

wiatry_m.jpg

o kurka,zniszczony mózg-ja już czytam że Ty cos tam z "Minolty" i się zastanawiam, czy to matt painting ze zdjęcia zrobionego "Minoltą";D

ech...

ps: Widzę,że mój pomysł jest dosyć oryginalny, hehe,jak będzie trochę czasu to coś od siebie też zapodam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przmyslalem koncpecik i "mala" zmaian scena troche morczna, ale jkos tak wyszlo.

 

to juz FINAL, nie tykam sie juz tego :) bo sie zawali

 

4wiatry_02.jpg

 

jasniejsza wersja bo na poprzedniej na niektorych monitorkach nic nie widac. tak wiec to co ponizej to finalny final :-):

 

4wiatry_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcyjne prace rzadko sa takie jak pokazales.

wg mnie praca powinna dac poglad na calosc prezentowanego obiektu/sceny.

w twoim wypadku przydalby sie wlasnie szkic pokazujacy jak w przestrzeni zorganizowana jest cala budowla.Dolacz w rogu albo obok tej pracki jakis taki szkic.

 

A prace mozna dowac do konca danego dnia czyli przed polnacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba : Dzięks ..fakt masz racje - strzele poprawke:)

Ortheza : no na szkic nie dam rady do północka : zabieram 4literska aut :)

Purple: więc opis .. myśl była taka Po zniszczeniu i doszczętnym rabunku Świątyni za czasów Nomadów Świątynai przez wieki stała pusta coraz bardziej pobadając w ruine aż do czasu zamieszkania nieznanych istot które w czasie rytuau przeistaczają się w dziwne postaci wynurzające sie z bryły Świętych monolitów i zaczynają swój Śpiew na czesc swojego boga, cała okolica zapełnia sie Światłem...Dlatergo lidziska nazwali to miejsce Świątynią Śpiewającego wiatru....uhh ee nie zabardzo u mnie z pisaniem:)

Dzięki za komentarze

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności