Skocz do zawartości

GŁOSOWANIE Concept Corner - sesja 3: Świątynia Śpiewającego Wiatru


ortheza

wybierzcie najciekawsza Swiatynie Spiewajacego Wiatru, czas start ... finisz 29.08.20  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. wybierzcie najciekawsza Swiatynie Spiewajacego Wiatru, czas start ... finisz 29.08.20

    • mayk
      9
    • OmeN2501
      16
    • Ortheza
      5
    • janko1987
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ponizej temat jaki patronowal aktualnej edycji CC biezcie go pod uwage gdy bedziecie glosowac na prace.

glosowanie od dzis do 29.08.2007

 

Temat: Świątynia Śpiewającego Wiatru

 

- zniszczony przez wojny nomadów budynek, który przypomina o świetności imperium Karush. Wygląd: Cechą charakterystyczną tej budowli są cztery monolity/wieże, które są poświęcone wiatrom wiejącym z czterech stron świata.

--------------------------------------------------------------------

prace:

mayk

parę słów o koncepcie. Założyłem, że świątynia poświecona wicherkom musi z nimi bezpośrednio obcować, dlatego otwarta, wypełniona nim i skierowana ku niemu. Poza tym oczywiście klimat wschodnioazjatycko-afrykański ;) Skała na której osadzona jest ta świątynia posiada jak widać tunele w których pogrywają wicherki ;) początkowo zakładałem monolit, leczpostawiłem na mieszankę z dobudówką.

swiatyniafinal800he7.jpg

 

Ortheza

jak w opsie 4 monolity zaiazane z 4 stronami siwata, kazdy zwienczony jest secjalnie wyrzezbiuonym kamieniem ktory powoduje ze wiatr z danego kierunku "gra" w okreslony sposob.

 

4wiatry_02.jpg

 

OmeN2501

Moj jest czesciowo zniszczony - remnontuja go, masz calkiem sporo rusztowan na nim. I ze miasto sie obudowalo wokol wielkiej starej budowli.. No coz, zdaza sie ;]

swiatyniaap4.jpg

 

 

janko1987

Po zniszczeniu i doszczętnym rabunku Świątyni za czasów Nomadów Świątynai przez wieki stała pusta coraz bardziej pobadając w ruine aż do czasu zamieszkania nieznanych istot które w czasie rytuau przeistaczają się w dziwne postaci wynurzające sie z bryły Świętych monolitów i zaczynają swój Śpiew na czesc swojego boga, cała okolica zapełnia sie Światłem...Dlatergo lidziska nazwali to miejsce Świątynią Śpiewającego wiatru....

Templesingingweatherlmax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności