Skocz do zawartości

Seamless Textures vol. 1 Roads - tylko dla użytkowników max3d.pl!


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

Za darmo 10 tekstur dróg tylko dla userów tego forum :). Tylko do wykorzystania niekomercyjnego, wkrótce pojawią się także wersje 1024x1024 a teraz dla Was mam 512x512.

 

Paczka zawiera mapy DIFFUSE i BUMP. Wszystkie drogi są do siebie idealnie dopasowane, więc nie będzie problemu z widocznymi przejściami. A w paczuszce drogi z ciągłymi liniami, przerywanymi, przejściem dla pieszych, strzałkami oraz dwie z żółtymi liniami.

 

texturespw1.png

 

A tutaj do ściągnięcia paczka:

 

 

Seamless Textures vol. 1 Roads 512px (10,3MB)

 

Link: http://file2upload.net/download/20618/stvol1roads.zip.html

 

Uwaga: proszę o nieumieszczanie tych tekstur nigdzie indziej.

 

Mam nadzieję że się spodobały i komuś się przydadzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No cóż hmm ewentualną sprzedaż zaplanowałem dopiero za jakiś czas, chyba że masz jakąś propozycję to napisz do mnie na pm.

 

Do tego to jest jeszcze powiedzmy hmm, beta bo w ostatecznej paczce będzie więcej tekstur w tym napewno znajdzie się skrzyżowanie bo nigdy takiej tekstury nie widzialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych chcę poinformować, że prace nad pakietem dobiegają końca. Ostateczna nazwa to Architextures vol.1: Roads w skład którego oprócz tekstur dróg zaprezentowanych tutaj wchodzą także tekstury pokryw od kanałów oraz znaków drogowych (to na prośbę jednego z użytkowników:)).

 

Chcę powiedzieć jeszcze że jednocześnie wyjdzie także zestaw Architextures vol.2: Heavy Doors z wysokiej rozdzielczości teksturami drzwi garażowych, magazynowych etc.

 

Więcej informacji wkrótce, myślę też że użytkownicy tego forum znów dostaną jakąś niekomercyjną wersję.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny co do nazwy ? Bo mi się kojarzy za bardzo z produktami everów (archinteriors, archinteriors, archshaders, archmodels)...

Ja bym pomyślał nad czymś bardziej oryginalnym... no chyba, że chcesz skorzystać z popularności evermotion :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności