Skocz do zawartości

Tygodniowy speedpainting 18: Underwater


purple

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin:

  • Czas malowania: 1,5 h
  • Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna
  • Prace umieszczamy w tym wątku
  • Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 800 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku
  • Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

Nagrody:

  • Wybór kolejnego tematu
  • Rekomendacja na stronie głównej serwisu.
  • Umieszczenie pracy w galerii

ZAKOŃCZENIE 18 SESJI: 06.09.2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no więc wpadłam w wir twórczości i o to co wyszło:

 

 

praca żyła własnym życiem, co plamka, to jakiś pomysł i rozwinięcie, w zasadzie nawet nie było zamysłu głównego, rozwijał się w trakcie

Biglebowsky dzięki za nauki, opłacało się, praca wyszła od tła a nie tło od pracy...:)

 

konkursszybkiegomalowanya8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Purple :)

Z teczką jest o tyle problem, że mam bardzo mało prac rysowanych na komputerze ze względu na brak sprzętu jeszcze niedawno (zacząłem dopiero jakieś 3 tygodnie temu a w połączeniu z pracą czasu mam mało)...a skaner jak na razie nie działa wiec nie jestem wstanie wrzucić prac malarskich i rysunkowych :)

 

Mam nadzieje jednak że niedługo taka teczka powstanie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się widocznością, ja bym po prostu myślała o jakimś słupie światła, albo dwóch, które rozświetlałyby wszystko w okół siebie- a reszta może być ciemna, plus dodaj symboliki podwodnej-bombelki, rybki, no nie wiem takie tam...- mi przynajmniej taki efekt pasuje;)

mam nadzieje tylko, że modzi nie będą mieć nic przeciwko następnej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple no coz.. a co z tymi co wrzycaja zla wersje.. ja tam nic nie bede zmienial, rozni sie tylko texturka w sumie.. a slupy swiatla itp to nie dzieki mi pasuje taki efekt.. problem w tym ze otwiera sie w bialym oknie a to wszystko psuje... bombelki hmm jakos oleje w koncu musily by byc bardzo male przy tym drzewie :)

 

:::EdiT:::

O to praca:

finito2zb7.jpg

 

Pozdr

JokeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple - siedze po nocy bo pliki archiwizuję, ale przynajmniej mogę sobie metalu słuchać i w necie siedzieć bo nikt nie pilnuje:)

Co do obrazka to pewnie masz rację mógłbym coś z tłem zrobić, ale zostawie jak jest, raz że mi się nie chce a dwa nie może być idealnie bo jeszcze wygram i będę musiał nowy temat wymyslać:)

 

 

Wbrew temu co napisałem wyżej, poświęciłem obrazkowi jeszcze parę minut w szopie, wersja poniżej jest wersją ostateczną:

 

6a7fc2099e4042f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ode mnie cos. bazowane poczatkowo na refce, potem juz freestyle. zupelnie nie wiem jak to wyglada kolorystycznie i tonalnie, bo dzialam na laptopie mojej dziewczyny, brushe jak zreszta widac tez zupelnie standardowe :)

underwatercc8.jpg

edit: podtytul: "Co z tą Polską?" =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie czas do 24, więc jak ma ktoś kompleks, lub jeszcze nie dał pracy, a by chciał, to bierzcie do chorubci piórka,ołówki,kredki,farby i tablety i do roboty!

ps: ale rzeczywiście jestem z nas dumna, poziom jest zachowany...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak niecierpliwie? hehe, po pierwsze to muszę się przyznać,że jestem tysięczną osóbką na tym forum która nie wie jak postawić sondę- na serio, pytałam się nawet niektórych moderatorów...więc jeśli istnieje taki spryciarz który to potrafi,to chętnie poproszę o to...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności