Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Kolekcja modeli -Mercedes GLK


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio mialem okazje wykonac pare modeli aut:) sredni czas wykonania takiego modelu to okolo tydzien, wliczajac oczywiscie duza doze lenistwa:P Mam jeszcze w zapasie pare modeli ale na nie przyjdzie jeszcze czas:) na pewno je umieszcze tutaj w najblizszym czasie:)

 

Na poczatek Mitsubishi Lancer Evo X

 

evo1vp3.jpg

 

evo4dq7.jpg

 

evo2pe9.jpg

 

evo5ss5.jpg

Edytowane przez JohnZi
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki bardzo za te mile komentarze, na prawde uskrzydlaja:D no i jeszcze te gwiazdki, moje pierwsze:D

klicek aa gdzieniegdzie siada bo dodalem do niektorych renderow sharpena ot tak;]

nielot to bylo zleconko;]a ty zrob sobie przerwe w organice i rob jakas fure:D

piksar, tam po prostu klosza nie schowalem jednego;]

mrkrzysiek siatki beda, render wiekszy tez bedzie;]

slajver, uzylem 3 swiatelek falrejowskich, jedno na gorze i dwa z przodu i z tylu;] jedno jest jasno brazowe, a drugie niebieskie;] pozniej tylko troche postproducji:)

D4D4L hehe sprawdzalem w evo to z kolami mialo prawie rowno milion, ale to same opony u mnie z 400k maja:P

RA wszystko w poly, od splajna zaczynam zawsze auto, obrysowujac nadkole:P

 

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje wszystkim;]

JohnZi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej tutaj macie screeny z viewporta:) http://img251.imageshack.us/img251/4319/studio1gs0.jpg

http://img524.imageshack.us/img524/1610/studio2fi5.jpg

 

a ustawienia rendera to na prawde nic szczegolnego, prawie ze standardzik, irr + light map(tutaj sampling podbity do 1000) aa to catmull :)

aha na siatki musicie jeszcze troche poczekac:)

pozdrawiam, Johnzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowilem, siateczki beda, z nimi nie jest taka prosta sprawa:)

Trojkat chcialbym wyrenderowac evo, bo bardzo mi sie podoba, co z reszta to nie wiem, nie myslalem o tym:)

S3B tez troche ubulewam nad jakoscia tych renderow, nie moglem tak tego ustawic aby bylo widac fajnie rowki pod katem. Z obecnymi ustawieniami i tak dosyc dlugo mi sie renderowalo:/

pozdro, JohnZi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności