Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] łazienka


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tak hindus ma racje każde wizki sa takie same;) Sand i pinero robicie wszystko na jedno kopyto;) a wizka jakoś mi nie podchodzi daje 6/10 sory. to co mnie najbardziej drażni to kamera która jest ułożona tak że widac tekstury z bardzo bliska a to daje jak dla mnie zły efekt.

 

Pozdrawiam

 

Siwy - to sa zaślepki;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wiem ze masz manie do takich kątow ostrych choc one wygladaja nienaturalnie ale maja w zasadzie smaczek , nie lepiej zrobic sciane niewidoczna dla kamery i troszke zmienic ogniskowa ?

- jak sie siedzi na kanciastym klopie ?

 

szuflady pod umywalka - niezla atrapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o kat widzenia tylko o ogniskowa . ogniskowa czlowieka to okolo 50 mm ( porownujac to do aparatow fotograficznych ) a kat widzenia to inna sprawa ;)

tutaj zaciesniasz szeroki kat widzenia do kadru - musialbys zrobic pewnie panorame bo ona odpowiada pewnie katowi widzenia

 

ooo siwy juz to napisal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wiem ze masz manie do takich kątow ostrych choc one wygladaja nienaturalnie ale maja w zasadzie smaczek , nie lepiej zrobic sciane niewidoczna dla kamery i troszke zmienic ogniskowa ?

- jak sie siedzi na kanciastym klopie ?

 

szuflady pod umywalka - niezla atrapa

 

"Troszkę" nie robi różnicy. Zmiana na 35mm wymaga już przebudowania sceny tak by w kadr nie wchodziły elementy z poza "sceny", a to wpływa na oświetlenie i refleksy. Można ustawiać kamerę prostopadle do ścian ale takie "kłady" chyba sa jeszcze mniej realistyczne.

 

Ogólnie to powtarzacie się. Ile lat można wciąż nawijać o szerokich kątach i ogniskowych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana na 35 mm wymaga tylko poszukania kadru zeby nie pokazywac zewnatrz sceny

wylaczajac element (sciana przez ktora patrzymy jakby jej nie bylo ) zeby go kamera nie widziala nie wplywa na oswietlenie i refleksy

niewazne , jest przeciez sie wszystkim podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana na 35 mm wymaga tylko poszukania kadru zeby nie pokazywac zewnatrz sceny

wylaczajac element (sciana przez ktora patrzymy jakby jej nie bylo ) zeby go kamera nie widziala nie wplywa na oswietlenie i refleksy

niewazne , jest przeciez sie wszystkim podoba

 

http://plfoto.com/40270/autor.html robisz bardzo fajne pejzaże. Spróbuj kiedyś wejść do małego pomieszczenia i zrób kilka fotek starając się jak naciekawiej pokazać całość wnętrza. Mi się to jeszcze nigdy nie udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim kompromisem na to zeby pokazac jest szeroki kat , a moim byla propozycja na niewidzialny element sciany :)

przeciez mi sie podoba , kiedys na studiach tez takie kadry robilem , tez perpsektywy z geometrii wykreslnej itp .. :) jestes konsekwentny i tak trzymaj , ja robie kwadratowe fotki Ty robisz szerokie katy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sie kupuje tigera w butelce i wtedy problemu nie ma

 

takie pytanko, jak sie wywali ściane to GI bedzie poprawnie działało? chyba nie (też robie teraz łazienke a chce właśnie unikać szerokich kątów bo nie naturalnie wygląda) i jeszcze da sie w V rayu zrobić z jednej strony przezroczystą scianę? odznaczałem 2-sided i nadal nie działa :|

 

btw. ładne wizki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności