Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW M3 2008


mrkrzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ReflectVision staram się dogonić Ciebie

_kuba_, hkropinski, Lis, artur728, pecet, Homa, osiris85 Dzięki wielkie za miłe slowa

chveti nawet częściej, dzięki

KLICEK dzięki, no niestety liczne problemy uniemożliwiły mi wyjazd ale następnym razem będę napewno, miło, że mnie pamiętasz :)

Loozack Dzięki mistrzu, ale jeszcze do ciebie mi dużo brakuje

nielot007 wątpię bym rządził jeszcze nie ten poziom, ale dziękuje

..:: 3D XTREME ::.. wybacz te trójkąty jeszcze nie potrafię bez nich

Trosiek dzięki a tu tutek zrobiony kiedyś dla Patrego może trochę Ci to pomoże jak coś pytaj Siatka Do grilla Tutorial

kliment woroszyłow nie krepuj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przesadzacie chyba odrobine z tym " do bani"...rozumiem troche odbiega..czy co tam..ale do bani to jednak przesada..wymodelowana wiecej niz poprawnie a że sie nie podoba komus taka własnie to rzecz gustu raczej a nie konstruktywnej krytyki.. moim zdaniem jest Ok choc przyznaje sie bez bicia ze orginału nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie jak ktos stwierdza ze jest cos do bani, tak jak mowi kliment modeling jest bardzo poprawny i mysle ze kazdy by chcial dojsc do takiego poziomu jaki sobie wyksztalcil krzysiek. Wiadomo ze poprzeczka jest stawiana z roku na rok coraz wyzej, ale Panowie .. nie mierzmy linijka i nie przescigajmy sie w wytykaniu na sile bledow bo to sie robi coraz bardziej niesmaczne. Idealnie wiadomo - nigdy nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek nie pisałem, że nie przystoi Ci popełniać błędów - każdy je popełnia (!!!)

"nie przystoi" takiemu gościowi jak Ty wykonać model tak starannie i pięknie - zrobić tak przemyślaną siatkę i dobry detal, a potem wydziergać felgę nie godną takiego modelu :-D

Chyba się rozumiemy?!

Jeśli już robisz tak fajny modelik, to nie dziw się, że ktoś potem wymaga aby felga została zrobiona w ten sam sposób (czyt. zgodnie z oryginałem)...

 

Jestem pewny, że dasz radę - życzę powodzenia!!!

Pozdrawiam serdecznie & czekamy na update ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, piękne!

I weź przestań gadać, że nie masz umiejętności itd. bo Ty mógłbyś tu niejednego uczyć :]

O, i kilka błędów które znalazłem:

299077cf93f03f61.jpg

1) U ciebie ta ostra linia zgina się pod koniec w kierunku koła, a powinna iść prosto (na zielono jak jest mniej więcej u ciebie, a na czerwono jak powinno być)

2) U ciebie jest za ostro

3) też za ostro :]

4) hmm... nie jestem pewny, ale czy tam nic nie faluje? :) Wiem, wiem... jesteś mistrzem, ale coś mi się wydaje, że tam coś jest nie tak... :)

5) tam powinno być gładko, u ciebie jest chyba jakiś chamfer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten pojazd... wrrr :-)

Wreszcie doczekaliśmy się upka :-P Naprawdę dobrze Ci to idzie! Bardzo fajne ujęcie z przodu - nie mogę się doczekać aż go wyrenderzysz :-]

Ale po kolei... Poza tym co patry zaznaczył, dojdzie jeszcze krawędź przy przednim reflektorze, na dole, od środka - jest niewystarczająco ostra (za łagodny łuk masz). Z tyłu łączenie słupka z karosą (w okolicach zawiasów do bagarznika :)) krzywawo - nie było tego widać na poprzednich renderach.

Dawaj dalej - trzymam kciuki! Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O weź... nie poznaję Cię... Ty, który zawsze wszystko mi kazał idealnie robić co do mm nie chce poprawiać? Ej, no przyłóż się!

Co do 4, to faktycznie, jest git (poniosło mnie :/) ale 5... weź no masz fotkę i widać, że tam nie ma chamfera... a reszty dlaczego nie poprawisz? Nieładnie...

Światła też poprawić trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie chcesz robić renderów i jeszcze większa szkoda, że nie chcesz poprawiać modelu!!!

nie jestem w stanie zrozumieć tego "trendu" umieszczania w wipie prac, których i tak nie ma się zamiaru poprawiać - po co sie je w takim razie zamieszcza?!

w takich sytuacjach nie widzę sensu ich komentowania...

 

choć nie znamy się "tak blisko", mam ochotę skopać Ci d***, bo modelik jest pierwsza klasa, więc szkoda Twojej włożonej w niego pracy - proponuję wziąść się za niego... piszę to po raz ostatni :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak renderów jest podyktowany brakiem kompa na którym mógł bym je zrobić, a co do modelu robiłem go raczej dla przypomnienia sobie jak to się robi, mało modelowałem przez ostatnich kilkanaście miesięcy (ponad rok) i dalej mało modeluje, poza tym od razu skopałem te rzeczy i tak jak pisze JohnZi już mi się nie chce ich poprawiać może kiedyś poprawie, ale wolę już od nowa zacząć modelować niż poprawiać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo! Jak ja mogłem nie zauważyć takiej fury w wipie i to na dodatek ziomka z miasta :) Krzychu ładny modelik, błędów nie będę wytykał bo sie nie znam. Jak dla mnie pierwsza klasa. Fajnie by było ujrzeć jakieś renderki.

Długo tak wogóle ją dłubałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności