Skocz do zawartości

Scena 3D: one of these mornings


grynio

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

to jedna z prac w moim portfolio, ktore dopiero co sklecilem.

uzylem:

3dsmax,Vray,Maya,Photoshop.

 

sam pomysl wyplynal pare miesiecy temu po obejrzeniu jednej z bajek Tima Burtona,

i taki mial byc klimat, burtonowski.

ale w miedzy czasie przychodzily nowe pomysly , pojawialy sie nowe inspiracje...

 

ogromne dzieki dla wszystkich, ktorych glosy

spowodowaly , ze obrazek wlasnie tak wyglada.

i dla przyjaciol , ktorzy nie pozwoili mi

odpusic...

 

Dwa ostatnie lata pracowalem w firmie PeopleCanFly,

jak juz wspomnialem , sklecilem porfolio i jestem na etapie szukania pracy.

 

pozdrawiam

 

michał gryn

GRYNIO

 

oneofthismorningnt8.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

matulu!

nie spodziewalem sie troche takiego odzewu,

dziekuje bardzo za tyle dobrych słów,

w sumie nie wiem co napisac,

sie usmiechne tylko :)

 

jesli chodzi o portfolio , to niestety publicznie nie moge go udostepnic.

 

pozdrawiam

 

michal gryn

Grynio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne. To co mi się najbardziej podoba w tej pracy to Klimat. Kojarzy mi się z dzieciństwem - czyli bardzo pozytywnie... aż by się chciało pobyć tam przez moment. Efekty wolumetryczne (zapewne z PS) troszkę za mocne chyba.

Czy mógłbyć powiedzieć za co był odpowiedzialny Max a za co Maya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karakan_z_miotła_2.0.1

Szuru buru mojego kolege po fachu :) hihhi..

 

Tak na szybko szczele komentarzyk bo mi jeszcze troche pucowania zostalo a i pęcherzyk puchnie.

PRACA REWELACJA - chyba użyłeś mojej miotełki gdzieniedzie, widze to szczególnie na tych pingwinach i tym słoniu co siedzi na tej półeczce. Ten słoń to mi przypomina pewnego waszego kolege który był w firmie - też był komputrowym malarzem jak ty Gryniu, siedział na końcu przy oknie, zawsze mial zasrany boxik i bałam sie tykać czegokolwiek. Nazywaliście go jakoś... fujara, glut, czy chrystian.. ten słoń ma uszy indentyczne jak ten hrystian i nawet siedzi jak on.

 

i widze ze jeszcze kilka osób chciałeś uwiecznić na tym malunku Gryniu... bo jak widze np tego pingwina w srodku .. to kropla w krople morda hatreda.

a pingwin po prawej - ręce ma jak Miszkur, indentyko, ładnie udalo ci sie złapać go w ruchu.

ja to wiadomo - leże na lożeczku (fantastyczna robota).

a te klocuszki przed pingwinkami - hihihi.... niejednego kiedyś zrobiłam podobnego w ubikacji.

 

niestety musze lecieć do koryta bo mój kochaneczek (zdjecie w awatarze czy jak wy to tam nazywata) przygotował mi bigosik z parówki trzymanej pół roku w głośniku -rewelacja polecam.

 

moja miotełka sie pyta jak tam poglądy na Wszechmogącego? bo jak pucowałam miotełko twój boxik to nie raz były gorące dysputy na ten temat, jak pamiętasz zawsze lubiłam poplotkować na te i inne tematy (mój kochaneczek droczy sie ze mno i nazywa mnie słodko 'piersza klepa w polsce' , ale nie wiem co to do konca znaczy).

tak czy siak...czy w poglądach cos sie zmienilo?

 

i jeszcze na koniec wierszyk-rymowanka nad którym myslalam 5 godzin:

szuru buru

buru szuru

gryniu gryniu

szuru buru

 

postrafiam wszyskich polakuf z pisief!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karakan_z_miotła_2.0.1 : sliczny wiersz,pisz dalej i nie poddawaj sie gdy kolezanki beda sie z Ciebie smialy , to niewazne . wazne zeby isc za tym co sie umie i co sie lubi , no nie:).

miotelce odpowiedz ze moje poglady na Wszechmogacego bez zmian,

no i oczywiscie pozdrow kochaneczka, 3m sie Krystyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności