Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 22: Dzieła Jana Matejki


Mr Pank

Wybieram prace...  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybieram prace...

    • witkowski
      13
    • leszek_lenia
      1
    • ortheza
      0
    • RaVirr
      8
    • Rzool
      0
    • leander
      4
    • JeezBumpkin
      0
    • len_art
      3
    • Amrun
      10
    • DaRoZ
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wybór jest strasznie trudny.... długo sie zastanawiałem na jaką prace oddać głos...

witkowski - świetnie ci to wyszło

leszek_lenia - ciekawa broda i technika :)

ortheza - chciałbym speedy robić tak jak ty

RaVirr - dla mnie jesteś bogiem... :)

Rzool - klimat zachowany :>

a teraz głowa starca.... :)

leander - no jak zawsze świetnie, tylko szkoda że oczków już nie zdążyłeś walnąć :)

JeezBumpkin - po za noskiem luksus :>

len_art - najfajniejsze czoło i włoski na głowie z wszystkich prac o starcu

Amrun - bardzo mi sie podobają kolory i broda

DaRoZ - no respekt za speeda :)

 

Ale mój głos może trafić tylko do jednego z was... hmmm.... wybieram RaVirr bo uwielbiam takie smaczki tego typu :)

 

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim bo dla mnie wszyscy jesteście THE BEST!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo plastycznie najlepsze prace zmalowali ravirr i lenart. ravirr - ciekawa zroznicowana kreska, swietnie rozwiazany portret dziewczynki. lenart - bardzo przyjemnie wtopiona postac w kompozycje. mozna byloby jedynie ostrzej malowac przy oczach i wasach. duzy plus za zaswiecenie oranzem na nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niemiłożebnie trudny wybór...

Witkowski tha best jesli chodzi własnie o rozmach...

jeśli chodzi o dziadków, to mała refleksja- zauważcie, jak róznie widzi się proporcje, jak róznie odbieramy chocby taki aspekt jak nachylenie głowy-niektórzy widzieli twarz lekko pochyloną ku dołowi, a inni bardziej, niektórzy widzieli lekki zwrot twarzy ku prawej stronie, a inni w ogóle go nie zarejestrowali, wielkości czoła też się róznią- a przecież malowane było już z istniejącego portretu, gdzie wszystko jest kawa na ławę, gdzie nie trzeba się domyślać, jaki zastosować skrót perspektywiczny, czy w jakim tak na prawdę położeniu jest głowa...-takie trudne jest wyćwiczenie sobie odpowiedniej percepcji widzenia, rozróżniania i przekazywania aspektów proporcji obrazu (widoku), który widzimy...

na koniec ogłaszam głos na Ravirra- wyćwiczyłes się brachu;)-teraz już możesz spokojnie zacząć kolorkiem machać, efekt może być nie cienki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za głosy i niekiedy ekstremalnie dobre komentarze;* Wszystkie prace są super. Mój głos idzie na witkowskiego;) I od razu gratuluje zasłużonej wygranej bo wątpię by ktoś Ci jeszcze zagroził:) Do następnego speedpaintingu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr no nie poddawaj sie kurcze, masz jeszcze szanse!!... ahh żebym to ja miał 2 głosy... :)

 

Ludzie no głosujcie no już nie ważne na kogo ale głosujcie :) ale jak na Ravirra zagłosujecie to sie nie pogniewam :D ba każdy który zagłosuje na niego dostanie moje zdjęcie z autografem!! xD OKAZJA!!

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie zamknac ta edycje, bo nam sie z weekly zrobi two weeklies speedpainting.

 

Gratulacje dla zwyciezcy witkowskiego oraz kolejnych w punktacji - Amruna i RaVirra

 

Praca zostala dodana do galerii: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=38385

 

wg regulaminu witkowski wymysla kolejny temat.

 

UWAGA: Ze wzgledu na broblem z doprecyzowaniem daty zakonczenia konkursu (nie wiadomo czy liczyc wlacznie z data zakonczenia czy nie) proponuje podawac takze godzine, czyli np:

 

ZAKOŃCZENIE 22 SESJI: 13.11.2007 godz. 23:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Mozna by uogolnic temat do np "lustro", ale po temacie z Matejka mysle, ze czasem prosty temat tez sie przydaje. Przypomina szkolne/akademickie zadania, a w koncu chodzi o to zeby sie czegos nauczyc, a nie urzadzac konkurs na blyskotliwa puente obrazka (jak juz bylo w ktorejs z poprzednich edycji opisywane madrze). Ja jestem za prostota bo i wieksza frekwencja wtedy zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności