Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 23: Autoportret z lustra.


witkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowy Speedpainting 23: Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna

* Prace umieszczamy w tym wątku

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii

 

ZAKOŃCZENIE 23 SESJI: 25.11.2007 godz. 23:59.

SONDA: od 26 do 29.11.2007 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drakula jak nie masz w całym domu lustra i fotki też sobie niczym nie cykniesz i na kompa nie wrzucisz ( takiś bezradny ? ) to Twój problem....

 

 

Takis madry? Wyobraz sobie szerloku, ze nie mieszkam w domu tylko w akademiku i wynosne lustro zdobyc jest ciezko. Robienie sobie foty to chyba jednak nie to o co w temacie chodzi, nie? ;]

 

 

Poza tym, ktos Cie pytal o zdanie? -_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik... nie ma sie o co pojedynkować. Drakula, naprawdę nie da sie skołować lustra? Poderwij jakąś piękną, po której widać że bez lustra dnia nie zaczyna...

 

I racja, idea tematu jest malowanie z żywca albo inaczej unikanie zdjęcia. Nie przypadkowo Linda B. opanowała lepiej niż większość zawodników skin tony. W ogóle Linda dużo maluje z rzeczywistości. W zdjęciu różnice temperaturowe są dużo mniej widoczne. Zdjecie często spłaszcza walor w cieniu lub świetle. Zmienia też kolor. Uproszczając można powiedzieć że aparat traktuje rzeczywistość rysunkowo.

 

Jak znajdę chwile postaram się namalować coś porządnie i porównać ze zdjęciem z canona cztery setki z rożnymi ustawieniami.

 

Na razie namalowałem tak. ok 40 min. Nie dokończyłem bo w którymś momencie przestało mi się podobać. porozjeżdżały sie ficzery i kompozycja jakaś głupia.

 

autotmpagugz7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - zdemaskowałeś mnie...;)

 

Zeby Cie nie zniechecic do postowania proponuje wyciszyc sprawe i udawac, ze nadal jestes undercover ;) No a praca rewelacyjna.

 

mrozik26: fajne, czuc, ze oddales podobienstwo. Ta biel troche gasi inne kolory. Jesli jeszcze bedziesz konczyl proponowalbym uspokoic kreske w tle i na koszuli a na twarzy dodefiniowac co nieco.

 

Tez nie mam lustra, wiec uzylem butelki od coca-coli. Mam nadzieje, ze takie pojscie w kierunku deformacji nie rozmija sie z tematem.

 

leander-389-autococacola.jpg

 

Co ta coca-cola robi z czlowiekiem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności