Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 24: Zeus


undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowy Speedpainting 24: Zeus

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna

* Prace umieszczamy w tym wątku

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii

 

ZAKOŃCZENIE 23 SESJI: 8.12.2007 godz. 23:59.

SONDA: od 9 do 12.12.2007 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witkowski: Fajne, malarskie masz te skale walorow. Anatomia jak dla mnie spoko. Tylko relacje nogi-tułów i szyja-głowa cos szwankuja.

 

undercover: Wspolczesny Zeus z pilotem w reku przedni :)

 

mant-raz: swietne, ale dopiero jak dalem gamme monitora na jasniejszy tryb to docenilem (bo w ogole cos zobaczylem ;) Dosyc ciemna praca, albo ja pracuje na jakims zlym trybie.

 

Metalowy Zeus

leander-zeus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: dzieki, calkiem mozliwe, ze to ja mam zla kalibracje, jest ciemne, ale u mnie widac:) pracuje na maksymalnej jasnosci i maksymalnym kontrascie (wtedy w miare szeroko widze tonalnie). w razie czego przesune jakis suwak i wrzuce powtornie (jesli sie okaze, ze nic nie widac na "standarowym" monitorze). w ogole to jest dla mnie duzy problem, bo inaczej widze na lcd u wspollokatora, zupelnie inaczej juz na laptopie mojej dziewczyny, to mnie przyprawia o straszny bol glowy. jak sobie z tym radzic? mysle tez nad kupnem nowego monitora, moze ktos cos moze polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mant-raz: tak megaultra to sie nieda. mozna w sumie kupic lcd i przystawka do kalibracji np od eizo ale i tak jak zapalisz swiatlo to bedzie inaczej nic przy ciemnym i jeszcze inaczej jak przy zwyklym dziennym swietle. Ale tak zeby mozna bylo pracowac to mozna np uzyc adobe gamma czy inne programy do softwarowej kalibracji (ale moim zdaniem to nic nie daje). chyba juz lepiej ustawic mniej wszystko podobnie na oko wg innego monitora co jest pewny. amatorskie ale czesto dziala :) zauwazylem ze teraz lcdki z sredniej polki np od sony maja fabrycznie wszystko przyzwoicie ustawione. no i mac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witkowski: kalibrowalem kiedys adobe gamma, ale jak potem patrzylem na swoj obrazek na innym monitorze to lapalem sie za glowe (pelno bylo jakichs smieci w cieniach), jesli chodzi o eizo - bylem jakis czas temu na pokazie kalibracji, faktycznie wygladalo to fajnie, ale sa chyba bardzo drogie. soniaki jakis szczegolnie masz na mysli? a mac - to melodia przyszlosci na razie dla mnie, przynajmniej rok jeszcze jest poza mna :) sorry za robienie z tego watku o hardwarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudzik11

no pierwsza moja praca od razu na speedpaint poleci. tak z 1h mazania olowkiem;)

img7643jo7.jpg

kiepska jakos bo musialem zrobic fotke (siadl skaner)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

mant-raz >> fajna ta kobita:) jeśli chodzi o prace do internetu to i tak u każdego będą wyglądały one inaczej, a kalibracja jest potrzebna w zasadzie tylko do druku (tak według mnie:P).

 

 

 

zeus zły... (zeusz zeusz kosmateusz)

 

zeusdonetuzs2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W 1947 Hitler, zawierzając swoim ekspertom, zatwierdził uruchomienie program Fantastische Kommando którego sercem byl Projekt Zeus. Oberführer Klasu Strassen osobiście nadzowrował prace nad tym projektem i sumiennie składał raporty Fuhrerowi z poczynionych postępów. Czego Hitler nie mógł wiedziec to to ze Wielka Armia Czerwona miała swój odpowiednik tej supertajnej jednostki. I była ona już w pełni operacyjna"

 

Troche monochrom wyszedl ale juz nie starczylo czasu na kolory ;]

edit: jeszcze 5 min na kolory poswiecilem- wciaz tragedia ale juz troche mniejsza :P

 

zeus2wg3.jpg

 

Wieksza wersja : klik

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności