Skocz do zawartości

Silver Award :Equestrian Portrait of Louis XIV - Giovanni Bernin


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-09-02-000718_g.jpg

 

 

Czesc wszystkim,

 

Robilem ostatnio bardzo ciekawy model - copia rzezby Bernin'a .

Model robilem dla firmy ktora wspomogla finansowo konserwacje rzezby.

Oczywiscie robilem go w zbrushu3.1.

 

Niemoglem sie oprzec aby zrobic render w varyu.

 

Mam nadzieje ze sie wam spodoba,

 

Pozdrv,

 

 

12go8.jpg 53575238az0.jpg 43451979tr7.jpg 76948739kh8.jpg 20710285ih4.jpg

Edytowane przez KLICEK
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość ant-3d

no tak eee ten nooo znaczy sie hmmm MASAKRA :)

 

Czy mozna liczyc na kilka przekrojowych renderkow z poszczegolnych etapow pracy nad tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajne. Ogladales ta rzezbe "na zywo" czy tylko na fotach? Sa jakies odstepstwa od orginalu czy wszystko musialo byc cycus glancus? Miales jakas magiczna pomoc o ktorej nie wiemy, jakis skan 3d ;) ...fantazja ale moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie czad, super sculpt tylko pozazdrościć, powaliło mnie na kolana

 

a tak poza tym co ta firma będzie robić z modelem, będzie to reklama firmy konserwatorskiej...? czy jakaś wizualizacja Wersalu? czy nie było ich stać na skraner trójwymiarowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze sie wam podoba - niestety nie jest ideal - ale dalo by sie zrobic~spedzajac chyba z kilka miesiecy - cala trudnosc polegala na tym ze proporcje w tej zezbie nie sa 'prawdziwe-naturalne' - sa zmienione przez artyste poniewaz to jest posag i patrzy sie na niego z dolu. Robilem to ze zdjec (niestety zwyklych zdjec - nie profesjonalnie przygotowanych..) i dopasowanie z kazdej strony graniczylo z szalenstwem :) dlatego sa pewne niedociagniecia..

ten render nie zawiera idealnych szczegolow jakie zrobilem-szczegolnie jest to widoczne na modelu konia i jego ogona.. niestety czas renderingu(po mimo iz renderowalem w regionach-z wlaczonymi wszystkimi optymalizacjami takimi jak 'dont render final image' i 'bitmap pager' i bez niewiadomo ilu sampli - zajelo to duzo czasu i wiecej nie zamierzalem nad tym spedzac - wole sie wziac za cos nowego :)

 

troche przesadzilem z tym volumetrykiem - ale w pewien sposub jest to zamierzone - Ludwik 14 to byl przecierz krol 'slonce' a ja lubie mrok :) i jak to polaczyc ?

 

Model robilem dla firmy ktora robi jakas aplikacje wizualizacji - tylko tyle wiem - firma francuska ktora to robi calosc dla japonskiej :) ktora robi renowacje jakis instalacji w wersalu i przy okazji wspiera finansowo konserwacje dziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czajnick

Wspaniała praca! Co widać po komentarzach... Jeszcze żadna mondrala się nie czepiła :P Prawdziwy talent. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem Twoje portfolio z ciekawości... bardzo fajnie się rozkręcasz :) Widać, że ciągnie Cię bardzo mocno w stronę rzeźby. Głównie realistyczne i dość anatomiczne prace. Świetnie, że wiesz co chcesz osiągnąć i bardzo dobrze Ci to wychodzi. Trzymam kciuki za kolejne realizacje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności