Skocz do zawartości

teczka 2D:THX:.UPDATE 11.10


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Achhh.... piękne to ostanie... bomba !

ja chce to na koszulce.. !!!

w jakiej rozdzielczości to robiłeś ?

muszę się zacząć uśmiechać do ludzi :):):) pracuje w dużej drukarni i dobrze żyję z kolegami no i sobie mogę drukować za freeee pod warunkiem że koszulkę dostarczę :):)

świetne to ostanie

ale ja mówię jak najbardziej poważnie ... da rade coś ten temat pociągnąć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Obiecalem sobie i dziewczynom, ze wezme sie zalolki. Nie ukrywam, ze to trudny temat: seksualizm pomieszany z meska dominacja

dzingila4.jpg

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbys normalnie wrzucić obrazek? chyba ze to zamierzone działanie ;]

zadziwia mnie zawsze to w jaki sposób tworzysz wydaje sie to takie proste, ale czuć takie zdecydowanie w każdej kresce, że nie czuje się że jest coś zbędnego w danym obrazie + dynamika i ekspresja coś pięknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny styl i konkret suty :] masz moze jakies pisakowe, albo ołówkowe prace czy na tablecie wszystko śmigasz? Twoje prace często w digitalu wyglądają "analogowo" ciekaw jestem jak wygladają analogowe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maksa mi się podoba sposób w jaki różnicujesz tu grubość kreski, chętnie bym jeszcze zobaczył jeszcze jakieś bardziej rozbudowane kadry w tym stylu (nie wspomnę nawet o tym jak by się on mógł niesamowicie sprawdzić w... ekhm... odpowiednio zaaranżowanej, kilkukadrowej narracji graficznej) No i kurde, po samej anatomii widać na pierwszy rzut oka że to Twoje prace :} slidna dawka inspiracji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czaad :D Poznales Siudmaka! :D Ja jeszcze mam gdzies plakat (w wawie gdzies zostal) z jedna z jego grafik xD o, tą : http://shop.siudmak.fr/component/page,shop.product_details/flypage,flypage_siudmak/product_id,33/category_id,7/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,45/ XD Ja go bardzo cenilam zawsze :D ale jak zobaczylam ze pelno jego plakatow jest w jednym z warszawskich chińczykow, to mnie to rozwalilo. :P

 

Fajne te ostatnie rzeczy. zwlaszcza ten mi sie podoba. http://imageshack.us/photo/my-images/593/p8komp.jpg/ super kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona codziennie zastanawiam się dlaczego nurzam sie w digitalu i w sf? Dlatego bo generalnie nie szanuje co sie wyprawia w tej materii. To był przypadek z tym Siudmakiem, choć juz parę lat temu był u nas na prowincji z wystawą , którą sponsorował koncern renaut. Szkoda mi chłopa, ze musi w tym wieku jarmarcznie objeżdżać prowincję- nie żartuje , bo miałem sposobność widzieć odbiorców: zagubionych, niespełnionych dyletantów. Sam się taki poczułem ale namolność słowna tych "osobowości" urzekała mnie swym prostackim egoizmem.

ja miałem przyjemność zobaczenia w originale maziaji, które znalem z fantastyk z lat osiemdziesiątych

miałem możność konfrontacji z reprodukcjami jakie podawało pismo

.

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności