Skocz do zawartości

Silver Award: W suchym doku (wersja druga)


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-09-02-000456_g.jpg

 

 

Przedstawiam drugą wersję pracy którą zamieściłem jakiś czas temu. Nie dawały mi spokoju tekstury ani render (poprzednio renderowałem w Vue5) więc postanowiłem poddać kompozycję pod gruntowny "lifting".:-)

 

 

 

 

i model

 

model1an7.jpg

 

model2yz1.jpg

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zalecany kontakt z lekarzem lub farmaceutą

 

r e w e l a c j a

 

ale z ciekawosci, jako ze życie spędziłem w przemyśle, jak zakręca się te zawory na dwóch grubych rurach ? Przydałby sie pomost niżej i łańcuch do góry na koła od zaworów chociaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ta planeta tak blisko.. ściągnęła by te fabryke swoja grawitacją ;) ŻŻŻŻartuje, świetna praca, klimatyczna jak cholera. Dawniej chodziłem do księgarni "U Izy" w warszawie, żeby popatrzeć na takie obrazki, a teraz mam je na forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest dziarsko, i bardzo fajnie - kojazy mi sie z książkami fantasy z lat 50tych nie wiem dlaczego :)

 

tez nie wiem dlaczego (moze to tylko moje odczucie) brakuje troche glebi w tym, ale pewnie to tylko przez niewyspanie moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Jak już gdzieś wcześniej pisałem straszny fuks z tym 100 tysięcznym obrazkiem (ale cieszyłem się jak głupi:-). Obiecali nagrody, nawet napisali jakie ładne dostałem (min. Zbrush 3.1!!!) ale czekam drugi miesiąc a paczki ni widu ni słychu:-):-) ale co tam... może się jeszcze doczekam:-)

 

Tomdv render w Vue jest kiepściutki ale jeśli chcesz to zapraszam tu gdzieś w dole strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. No fakt. Jakoś "płasko" wygląda ten z VUE 5. Mniejsza o to. Skąd czerpiesz inspiracje ? Twoje prace mają bardzo fajny klimat. Ciekawi mnie co leży u źródła takich pomysłów. Jeśli to nie tajemnica podziel się proszę tą wiedzą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności