Skocz do zawartości

wiz 3D: loft


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tom wiesz ta lampe po prawej moznaby bylo troche zapalic - jakims miekkim swiatlem. Brakuje fajnych blikow na poreczy schodow. Kamere w lewo by ten plakat na scianie bylo troche widac. TO WORONICZA? nie wiedzialem ze tak blisko Continentala jest. Ty chyba ze Szczecina musisz byc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komenty :)

 

Carloss: tak, to IESy. NIe wiem ile to mieszkanko kosztuje, ale napewno duuzo :D sam okap w kuchni to okolo 6k...

Savoy: 2h w 2000k pikseli szerkość na QMC + LC

Krzyhh#01: Łukasz? :p blokuj tam uwagi :D

Krzyhh_włąściwy: dzięki :p

Zbychowaty: sam jesteś łysy!

 

Sprostowanie co do widoku za oknem:

Mieszkanko jest na Woronicza, ale za oknami możemy zauważyć tunel czasoprzestrzenny do innego wymiaru wygenerowany za pomocą międzygwiezdnego generatora czasu i przestrzeni. W ten sposób za oknem widać inne miasto (gdzieś w USA zapewne), ale sam budynek jak już powiedziałem stoi na Woronicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swierszczu I like Your style;)

 

Jedna malutka uwaga, (jesli mozna) mianowicie widok za oknem jest zbyt wyrazny, a odbic na szybach brak.

Za oknem jest ciemno wiec okna powinny odbijac pomieszczenie niemal jak przyciemniane lustra (lub nieco mniej), i przez nie powienien przebijac sie widok, tlo miasta.

Przynajmniej tak mi sie wydaje:)

Nie mniej calosc bardz mi sie podoba:)

Pozdrawiam serdecznie

tadzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zawsze jeśli ktoś mówi "widziałem wiele lepszych u Ciebie" to zastanawiam się o których pracach autor wypowiedzi myśli. Śmieszne jest to, że prawie przy każdej pracy mam "widziałem lepsze u Ciebie" - gdzie, które :p

 

tadzio: uwaga jak najbardziej poprawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak, zgadzam się z przedmówcą , światełko extra. Co do braku odbić w szybach to co prawda nie poprawne to fizycznie ale jak efektownie sprzedaje mieszkania !

 

Trochę dziwnie ultra ciemny cień w lewym dolnym rogu przy tych piłkach do futbolu amerykańskiego (poduszkach) powinien być chyba trochę jaśniejszy jeżeli dalej po lewej jest jakaś ściana która doświetli to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zawsze jeśli ktoś mówi "widziałem wiele lepszych u Ciebie" to zastanawiam się o których pracach autor wypowiedzi myśli. Śmieszne jest to, że prawie przy każdej pracy mam "widziałem lepsze u Ciebie" - gdzie, które :p

 

 

 

Ja tez widzialem znacznie leposze u Ciebie ale nie pamietam które..to były te takie inne zanim zrobiłeś poprzednie po nastepnych w trakcie robienia na bieżąco innych interiorów, ale to nie te ktore mi pokazywałeś wcześniej bo tamtych nie miałem jak zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez widzialem znacznie leposze u Ciebie ale nie pamietam które..to były te takie inne zanim zrobiłeś poprzednie po nastepnych w trakcie robienia na bieżąco innych interiorów, ale to nie te ktore mi pokazywałeś wcześniej bo tamtych nie miałem jak zobaczyć :)

 

aha, to już wiem które :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności