Skocz do zawartości

Finished 2d :Art Space Part Two


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

Hellow

wciągną cosik mnie temat ostatni ..zaczołem z nową koncepcją ..postanowiłem troszku przytonowac zapał do kolorków :] Na tego kolosa spedzone ok 30h i pierwszy raz na tylu warstawach grubo ponad 20 ...Jednakze wasza pomoc jest potrzebna mianowicie czy i jak sie to wam widzi ..

Dylemacik mam mały nad tym czy nie dac więcej statków na drodze w powietrzu ?

Dziękówka kto zechciał tu wpasc i cos szeptnąc :] Pozdrówka

 

Zoomi : http://bp3.blogger.com/_6qttYw_v7bU/R9LpLXyqhpI/AAAAAAAAADM/FtOe9ZKsDJU/s1600-h/artspace%2B1500.jpg

 

artspace1500-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no no no... piękne! niesamowite te kolorki, aż chce się usiąść i w tej tonacji coś namalować:D miejscami rzeczywiście nieco pustawo... nie wiem czy statki, czy coś innego, ale jakoś wypełnić niektóre obszary by się przydało. Gratuluję świetnej pracy, pięć gwiazdek ode mnie:)

 

P.S. jak tylko będziesz mieć możliwość to wrzuć zooma, bo jak się domyślam wrażenie będzie jeszcze lepsze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by zobaczyć jeszcze coś po lewej stronie.

 

Doczepie sie jednak do czegoś (choć wcale nie musisz mnie słuchać bo żaden ze mnie autorytet :D) mianowicie chodzi mi o ten statek po prawej stronie. Wg mnie trochę za ostro schodzi w dół, może troszeczkę podnieść mu dziób. Wtedy faktycznie wyglądało by jak by leciał wzdłuż tej drogi a nie w nią pikował. Ale to tylko moje odczucie.

 

Po za tym miodek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna praca. Nieco więcej przestrzeni mogłoby zastąpić ruch. Więcej odległych, zamglonych stuktur, jakieś przebijające się przez szklaną kopułę środowiska... I nieco świateł świadczących o tętniącej życiem metropolii w tle. Mogę się też mylić :) Wyborna praca raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

potencjał masz. dobrze kombinujesz itd. moje rady jesli cie to interesuje - popracuj lepiej nad doborem palety kolorow (dla mnie troche jak w cukierni, przez co momentami wkrada sie tu taki infantylizm). problem "przyklejanego" światała sie wkrada sir rowniez jak złodziej. szkoda ze nie uzywasz zadnych tekstur ze zdj - dodaloby to samczku tu i tam. no i design - ale to jest sprawa kazdego z nas i suwerennosci charakteru. jak na moje kieprawe oko rzeczy ktore wypisalem powyzej zanikną wraz z nabywaniem doświadczenia - bo jak to mowi moj ojciec - wyżej dupy nie podskoczysz:) kee it up!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

widze ze poczules sie urazony - nie ma potrzeby, bo staram sie komentowac jakos konstruktywnie. Sprawdz to: http://www.sparth.com/gallery/displayimage.php?album=47&pos=32

to dosc wygorowany przyklad, bo od samego pana o ksywie sparth, ale dobrz ilustruje o co mi chodzi a ty widze starasz sie isc mniej wiecej w tym kierunku. mam nadzieje ze ci jakos pomoglem :) pozdrawiam i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedac na Slowacji mialem Ci napisac, ze praca wyglada schludnie, czysto i ladnie (ale zapomnialem hasla hehe). kolory to oczywiscie Twoja najmocniejsza strona, zastosowales najprostszy trik z kolorami (barwy komplementarne), ale wlasnie to jest klucz do sukcesu i dales w dodatku nasycenie na wydech silnika co ladnie sciaga wzrok na prawa strone. z bryla jest coraz lepiej, ale jak dla mnie jeszcze zbyt slabo zdefiniowana. acha i nie wrzucaj tu prac z artspace!! w regulaminie jest wyraznie napisane, ze nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę według mnie taki artystyczny bełkot, brak jakiejś takiej sensowności w tych kształtach, jak Ci się maźneło brushem tak jest ale to nie zmienia faktu że mi się podoba :), ładne kolorki i perspektywa powietrzna, miłe dla oka... :)

 

Pozdrawiam

sli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Przed Świętami nie było okazji odpisac wam i podziękowac za uwagi słowa więc Dziękówki

 

Szu- :mozliwe ale dla mnie i tak pierwsz e co sie wrzuca na oki to jednak jest brama :)

Mant Raz -hehe tej pracki akurat nie dałem na konkurs bo ją konczyłem po terminie :) Dzięowka man cały ..czas walcze z tą bryła :)

 

Noiproix - ehh dynamiki nigdy za mało :P Dziękówka

 

Slizgi -hehe fajnie powiedziane ... cały czas szukam :P

 

Deshu : go on Działa ..sorki :)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności