Skocz do zawartości

Silver Award: seaTales


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-09-01-233447_g.jpg

 

 

Witam

Po blisko roku lezenia odlogiem moj galeon doczekal sie w koncu (skromnej) scenki [link do watku z modelem: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=37539&highlight=galeon]

 

pozdrawiam

tadzio

 

 

DETAL:

1ee63bd462c554ea.jpg

 

I jeszcze tak:

674b22ebb458012cm.jpg

 

................................................................................................................................................................................................................................................

Edytowane przez KLICEK
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysł wykwaszony w kosmos, wykonanie wypas, tylko zastanawia mnie gdzie ten koleś tą łódką płynie, może nie gdzie bo to akurat widać ale skąd płynie bo raczej nie z tego statku, i przyczepka ale musze to napisać - widać ze gość wiosłuje ale na wodzie po zanurzeniu wioseł ani śladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie mają pirackiej flagi :P mógłbyś też zrobić z tym statkiem większy konkret scenkę mi się marzy np jakaś grota piratów w kształcie czaszki i obok ten statek :D albo walka na morzu oooo było by na co popatrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

a ja jakos nie moge sie do tej pracki przekonac. Pomysl swietny ! Wykonanie tez na wysokim poziomie a jednak cos mi nie podchodzi. Nie bardzo podoba mi sie material lyzeczki. Ta czesc metalowa powinna chyba byc mniej matowa no i ta filizanka wyglada jak doniczka. Po za tym jakos hmm cos jest nie tak dla mnie bo nie czuc ani tego ze to napoj w filizance ani tego ze to statek przy wyspie. Jakos tak za bardzo neutralnie to wyglada. Moim zdaniem powinen byc polozony silny akcent albo na morze, statek, wyspe albo na filizanke i jej otoczenie. Tak jakos bezplciowo... no ale to jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1f7d16e31d3dc834m.jpg

kilka minut w ps i myślę, że tak jest lepiej gdy woda trochę bardziej niebieska i kontrast podciągnięty, ale jak coś to mów i wywalam :) Praca naprawdę świetna im dłużej patrze tym bardziej mi się podoba ;] gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziekuje serdecznie za wszystkie komentarze ( i te pozytywne i te krytyczne).

Mialem ochote bardziej rozbudowac ta scenke, ale komp mi juz nie wyrabial i max wywalal sie do windy co jakis czas (sam galeon ma 1200.000poly) wiec ostatecznie jest jak jest.

Wytkniete bledy przyjalem do wiadomosci, i postaram sie wyciagnac wnioski na przyszlosc.

Co do intensywnosci kolorow ("bardziej niebieskia woda, bardziej brazowe deski") to chyba kwestia gustu;)

pozdrawiam

tadzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

bardzo ładna pracka, kawał dobrej roboty

jeżeli miałbym coś dodać to tylko, że zmienił bym podłoże na którym stoi podstawka z kubkiem bardziej by pasował stary drewniany blad z desek, to tylko moja sugestia

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne, po prostu super, aż nie mogę się nadziwić

 

odnośnie statku, miał byś jakieś refki ? albo proste rendery przód, tył, bok, góra, był bym bardzo wdzięczny

a potrzebuję po to bo chcę odświeżyć pewną animację ze statkiem i myślę że galeon(nawet prostszy) by się nadawał a takie refki przyspieszyły by mi pracę

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

tadzio: ten link z blueprintami ktory podales koledze jest bardzo dobry. Jakos nigdy wczesniej nie natknalem sie na niego. Ba, jest tak dobry ze lapiesz repa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne (tak jak w poprzednich postach). Ja tylko nie mogę ustalić ...czy to statek jest taki mały czy filiżanka taka ogromna (bo patrząc na fale to one są normalnej wielkości a z kolei łyżeczka wydaje się być zwykła, naturalnej wielkości czyli ...mała. Filiżanka natomiast wygląda jakby była ogromna.. Nie wiem ... co ja tu wypisuje.Chyba sie nie wyspałem:-) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Już widać :) Bardzo fajne :) Tylko nie rozumiem przenośni ;) Obrazek ma głębszy sens, czy to po prostu ładny obrazek, ładnego statku w ładnej filiżance? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia.

Wykonanie pierwsza klasa, ale koncepcja zupełnie do mnie nie przemawia.

Statek w filiżance? Możne i oryginalnie, ale co z tego wynika?

Dziwny materiał filiżanki jak dla mnie. Dopóki nie przewinąłem ekranu i nie zobaczyłem uszka, myślałem, że to... doniczka. Poza tym dlaczego filiżanka stoi na chodniku? No chyba że to taki blat dziwny, mnie on przypomina kostkę brukową.

Łyżka wygląda na taką do zupy.

Szkoda tego super modelu, bo słabo go widać. Czasem inaczej, nie znaczy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie gicior :) a texturka filiżanki to tak jakby filiżanka była gliniana, z jakichś starych czasów :)) do drewnianego tak wypasionego galeonu to pasuje :)) ale co do wielkości modelu to się zgodzę, że za mały :/ łyżka jak do zupy... ;| to zarąbiście szeroką rączek ma wg Ciebie :P poza tym w proporcji do tego kubka to łyżka jest ok :) wg mnie obrazek nie przedstawia tego statku w scenie dzisiejszych czasów, tylko bardziej nam odległych :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faun- dzieki za opinie.

Co do materialow to chcialem by pasowaly do zawartosci filizaki, miala byc stara, tak jak napisal Matrixus17.

wg mnie obrazek nie przedstawia tego statku w scenie dzisiejszych czasów, tylko bardziej nam odległych :)))

More/less exactly ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności