Skocz do zawartości

Silver Award: Pokoj dzieciecy plus sypialnia (RealtimeUK) - uptade!


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-09-02-000607_g.jpg

 

 

 

Witam

 

Przedstawiam dwa interiory, ktore jakis czas temu zrobilem w pracy. Jest to czesc wiekszego projektu dla Crown Paint (producent farb do scian, http://www.crownpaint.co.uk/), nad ktorym firma realtimeuk skonczyla prace pare dni temu. Ponizej wersja obrazow w wersji do druku (pomniejszona calosc oraz wycinki z oryginalnej rozdzielczosc ).

 

na koniec male 'help with the recruitment' dla firmy, dla osob zainteresowanych:

 

http://www.gofreeme.com/

http://www.realtimeuk.com/

 

___

 

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

 

___

 

crown_romance_classic_promo_night_shot_5.jpg

pozdrawiam

pionier

Edytowane przez KLICEK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@tweety:

 

hmm... gotowe do druku? szkoda, że nie podmalowane jeszcze ;]

 

najbardziej polubiłem materiały.naprawdę świetne, zwłaszcza na piłce i drewnie. nie wiem ogólnie co to ma przedstawiać więc ciężko mi się odnieść. wizka zwykła to nie jest, a na pracę inną niż wizka brakuje mi odniesienia tematycznego. po prostu zapytam: a co to jest? :)

 

Pozdrawiam

 

 

to juz jest lekko podmalowane, hm nie szukaj tutaj zadnego odniesienia tematycznego, to jest po prostu wizka dla producenta farb. Co tzn 'wizka zwykla to nie jest'? lol :)

 

dzieki

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie! ****

 

kołdra na łóżku świetna :)

 

Odbicia na drewnie białym wypas!

 

Super materiał na piłce..ale do tej sceny bym dał jakąś starą piłke skórzaną bo ta plastikowa jakoś mi nie pasuje, gusta :P

 

Stary masz wiecej postów ode mnie a nie umiesz dobrze nazwać wątku w GF ;)

 

ten sampling to z vraylightów czy PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek wymata :D... Bardzo przyjemne i dopracowane obrazki. Nie pasuje mi tylko zaslona ... Gdzies Ty ja wytrzasna ;) ? No i teksturka na lampie moglaby byc bardziej dopracowana ale to taki malo istotny szczegol :D...

 

Tak trzymaj ziom. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tzn 'wizka zwykla to nie jest'? lol :)

 

No nie wygląda jak zwykłe, wizkowate cukieraski jakie przewijają się przez to forum. brakuje np: plazmy i szklanego stoliczka ;)

 

A na serio to jak na wizkę to spoko, ale jak na coś do druku to brakuje mi takich specyficznych miśkowo-bigowych podmalówek. Gdzieś tam jakaś fakturka domalowana, trochę coś tam zapaćkane, coś tam inaczej zrobione... sam wiesz jak to robią ludzie od 2d. Zawsze coś napaćkają na ślicznym czystym renderku.

 

Ale nie przejmuj się wujkiem tweety'im. Deszczowa pogoda nie jest dobra na mój reumatyzm i stąd takie zrzedzenie na wszystko ;)

 

good job :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wszystkim za komentarze :)

 

Tweety, wiesz chyba nigdy nie bede tak dobry jak miskowo-bajkowe podmalowki bigowe, za wysokie progi. Niemniej jednak bede sie staral zeby bylo lepiej i lepiej. Moze kiedys nie bedziesz mial zadnych uwag co do mojej pracy. Tak, niech to bedzie moj maly cel w nastepnej pracy ;).

 

Co ja w tej pracy zrobilem? Modele - 90/95% sceny, w pokoju dzieciecym model kolejki dostalem od ZEDa (http://www.pixelmustdie.com - dzieki i pozdro dla ekipy!:) ), pudelka stojace obok misia to...uwaga uwaga, modele ktore kiedys zrobilem w [e] haha :), dobre co? :), Materialy/Swiatlo/Render/Postprodukcja - 100% mojego udzialu. Wszystko liczone w Vrayu i skladane w PS.

 

dzieki i pozdrawiam

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje jeszcze raz :)!

 

Pablo, o kurde jak Cie dlugo na forum nie bylo :), pokoj dzieciecy zajal mi 2.5 dnia w pracy (modeling,tekstury, swiatlo/rendery-testowe/render finalny) + okolo 1 dnia pracy na absolutnym luzie na male podmalowki wersji do druku. Jezeli chodzi o sypialnie to dodaj 1.5/2 dnia do czasu pracy nad pokojem dzieciecym.

 

krzysiek_gfx, jesli to Cie tak bardzo interesuje to photoshopa jest tu moze z 10% max.

 

czolem

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spora przerwe mialem, z forum i z 3d :)

 

2,5 dnia powiadasz... no to szybko...i wlasnie to jest plus pracowania w pracy tam to jest mobilizacja...a nie jak w domu siedzisz i robisz i co chwile cos.. :)

Trzeba Cie dogonic :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze przez klienta ktory nie dawal za czesto i szybko odpowiedzi czas pracy nad tymi scenami wydluzal sie strasznie, co specjalnie mi nie przeszkadzalo i moglem pracowac spokojnie i bez wyscigu z zegarkiem na scianie ;)

 

haha, no to sie scigamy ;)

 

btw Pablo, normalnie az sobie przypomnialem jak to bylo kiedy zaczynalem na forum i tacy weterani jak Ty, sikham czy loozack uraczyli mnie swoimi komentarzami, alez sie pozmienialo od tamtego czasu, ah gdzie te prywatki... :D

 

pozdr,

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem Tobie na gg... świetna robota!! Bardzo fajnie wygląda pokój dziecięcy.. ma w sobie taką bajkowość i ilustracyjność przez to miękkie, zalewające światełko. Oj ostro dajesz czadu, ostro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wszystkim za komentarze :)

 

Tweety, wiesz chyba nigdy nie bede tak dobry jak miskowo-bajkowe podmalowki bigowe, za wysokie progi. Niemniej jednak bede sie staral zeby bylo lepiej i lepiej. Moze kiedys nie bedziesz mial zadnych uwag co do mojej pracy. Tak, niech to bedzie moj maly cel w nastepnej pracy ;).

 

 

ajć! kurde, to było bez złośliwości Pionierq :* mówię tylko co bym jeszcze dodał tzn co pewnie by zrobił ktoś od dwade :) ale tak poza tym to pierwsza klasa i dobrze o tym wiesz :P

 

ech.. trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie... Najbardziej rozwala mnie ten pikowany materiał na łóżku - jest świetny, a trochę razi zasłonka i czarny karnisz, odrobinę odstają od reszty. Ale ta reszta to już sam wypas :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Tweety :)! alez ja tez pisalem bez zlosliwosci, buziak ziom :) :*!

a czy jest dobrze czy nie tego nigdy nie wiem, mi sie te rendery nie podobaja, dlatego wrzucam je na forum bom opini strasznie ciekaw :)

 

pionix, kurde jednak ktos to zauwazyl hihi ;)

 

krisie dzieki za posta :)

 

uh ! za Front page tez dzieki ! bardzo sie ciesze :)

 

Wasz zawsze pokojowo nastawiony,

pionierek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, ja tez zdjęcie umie zrobić ;P hehehehehhe

Oczywiście ZACNA PRACA! Na 3d nie znam sie bo i nigdy nie wgryzałem sie w ten temat, ale jeśli oglądając prace nie wiem czy to zdjęcie czy grafika 3d to znaczy ze grafik włożył mnóstwo pracy w to co robił a i skill to on musi mieć naprawdę wysoki!

 

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności