Skocz do zawartości

Wiz: Mieszkaniowka


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ostanio obrazek wysmazylem :) w sumie moj pierwsyz takie "wiekszy projekt, piszczie jak zwykle co jest beznadziejne i co byscie zrobili by to poprawic. DZIEKI! :)

 

i cos gratis ;) znajomy powiedzial zebym zamiast ptakwo dal bombowce.. no t po nitce do klebka - obrazek nazywam "memento mori" ;) po co kupowac mieszkanie za 10tys m2, jak zaraz przyleca jakesi beboki i nam to zniszcza.... ;)

 

ps. jezeli kogos tym uradziłem w jakis sposob z gory przepraszam!!

 

K1.jpg

 

K2.jpg

 

K3.jpg

 

K4.jpg

 

K5.jpg

 

memento2.jpg

 

update bombowcow - takie moze lepsze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo piękna wizeczka :)

Czepiem się:

- samochody jakieś takie odstające od reszty a zwłaszcza najbardziej razi ich "latanie"

- niebo na drugim renderze jakoś tak nie pasuje

- i przyczepie się jeszcze samolotów...dlaczego takie stare rzęchy a nie jakieś troche nowocześniejsze? ;)

 

Reszta wyszła super.

Aaa jeszcze... super dym i ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie dym i eksplozje dalo sie wygrzebac a bombowce jzu gorzej, ale wlazlem na jakies www z fotkami i znalazlem pare B2 wiec wstawie wieczorem lepsze i jakiegos nuklearnego grzyba w tle hahaha ;)

 

lexus sie spapral, a autka podejzewam zle wyszyly bo hdrka jest pewnie zle ustawiona - w zlym miejscu slonce, ale juz nie mialem czasu do tego, ale moze tez poprotu nie zauwazylem :) lexus nie wyszedl zwlaszcza. :) nstepnym razem bedize lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wizki gratulacje ;) najbardziej podoba mi sie ten z ptaszkami :)

 

P.S. ten gościu na balkonie wygląda jak włamywacz z rajstopom na głowie, cieszący się właśnie ze zdobytego to pustego jeszcze mieszkania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to jak :) w fotoszopie, zaznaczam obsar bialy, kopiuje, bluruje zmniejsza moze opacity, apotem wyselekcjonowuje jaksi region nie za duzy nie za maly i flara :D i jest.... w tym przypdku skozystalem ze sie slonce z hdrki odbilo w szybie ino to tak lekko podpicowalem - ale jak widzisz tylko tam jest tak bialo, wiec rownie dobrze mozna szybke podmalowac sztucnie, nawet jak sie nic jasnego nie odbije... i tez bialyobszar zblurowac rozjasnic na maksa.. no i flara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe mógł byś się pochwalić ustawieniami szyby i background? (czyli jak ustawiasz HDRi). itp :)

 

byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Super detale, i kamień... a raczej cięcie kamienia (podziwiam szczególnie bo wiem ile z tym roboty jest zawsze...) . Naprawdę git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybka 30unitow w skalisz arosci, max przezroczystosc, afakt shadows, i mialem wylacyc gi, ale zapomnialem-tyle :). HDRI to nie ma co ustawiac - ino multipiler, a moje hdri to w sumiejpg z rozszerzeniem hdri tak naprawde.. i intensywnosc zalezy scisle od ustawien na kamerze, ale to tylko 1 parametr wiec zawsze jakos dopasujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj detale;) przypatrz sie uwaznie, nie ino audi i nie ino auta ;) trawa tez, no i szpara -kraweznik ulica, choc wytlumacyzlem sobie ze ktos denatural wylal dorynsztoka i niebieska ciecz plynie ;) do ostatniegoujecia sie nie przylozylem.. gdies cos muszialemz achaczyc kursorem i sie rozjechalo i juz nie zauwazylem, zreszta jakdodalem na forum to dopiero zauwazylem... tak to czasembywa jak sie jest slepota (-5.5D) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

A ja za Chiny nie mogę zrozumieć górników :P (bez obrazy Górników ;) )

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne choć nie robi takiego wrażenia jak twoje poprzednie prace, ptaki troche przesadzone wyglądają jak u Hitchcocka, kilka błędów by sie znalazło jeszcze typu opony białe zamaist czarnych, powtarzające sie małe drzewko itd., ale poza tym trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności