Skocz do zawartości

Teczka 2D II: skeczbuk


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

Wobec tego, że ani ja ani moderzy nie potrafią lub nie da się zmienić tytułu mojej dotychczasowej teczki a "Mayk ... blllooodyy ... wrzesień 07" brzmi co najmniej nie na czasie ;),zakładam cz.2. W sumie to 40 stron poprzedniej wystarczy, a z nowym rokiem (kwiecień? ;P) , z nowy sprzętem ;) - nowym krokiem.

 

Link do poprzedniej teki: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=20660&page=40

(prosiłbym o zamknięcie tego topicu :) )

 

I na początek trochę recentstuffu:

 

5427prepre.jpg

 

7372mobilnuke.jpg

 

Edytowane przez lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fakt, wykładka. Zahostowałem gdzie indziej, mam nadzieje że widać ;)

 

lenader - zostaję tu ;) stary można zamykać.

 

Omen - dzięks dude, sporo mam jeszcze do przepracowania, nie tylko kolor, choć fakt faktem że w mediach tradycyjnych od dawna głównie pracowałem / pracuję w BW, wieć moge mieć ostre potknięciaz kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie troche przeszkadza sposob wykonczenia glowy potworka i glowy cyborga. Widac, ze tu starales sie najprecyzyjniej wejsc w detal i wyciagnac te fragmenty niejako na pierwszy plan, ale wydają się wymeczone w porownaniu z bardziej plamiasta/malarska reszta. Nie do konca siedza. No i troche sie nie czuje materialu/materii/skory. Moze by tam sprobowac z jakas faktura/tekstura? Ja osobiscie za bardzo czuje tam photoshopowego brusha i moze to tak "sprowadza na ziemie" te fragmenty.

 

Do reszty ciezko sie przyczepic. Generalnie ilustracje na swietnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLS - thnx!

leander - racja, mogłem dać troszke texturek..no nic, next time..

 

Pracka w sumie na etapie wip, bo chciałbym dorzucić coś na dole, gdzie zdecydowanie mniej się dzieje niż na górze, no i co by tu jeszcze?

 

zwipplaying3ali4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde swietny pomysl, zestawienie kolorow, lewa stopa panny wydaje sie byc za duza-moze nie o tyle za duze co za potezna zbyt chlopska(zwez)- :) i podsyc pracke jakimis texturkami na piachu zeby materialy zroznicowac o czym juz pisal Leander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze narysuj jakies maszkarony ala gears of war 2 - ciekawy jestem jakby ci to wyszlo. oczywiscie z jakas wlasna inwencja do tego... bo ludzie skilla maja a wydaje mi sie ze nie chce im sie az tak myslec nad designem - chcialbym zobaczec jakies charyzmatyczne postacie. maniaks wprawdzie daje rade ale dla mnie ciut zbyt komiksowo robi :) moze ty pacniesz czyms mocnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komenty :) Rękaw owszem ;) zwalony z deka ;] hienka hmm, ja wiem czy z refki? poprostu oblukałem kilka fotek z hienkami.

 

Wrzucam Uplift i to bedzie raczej final, oraz drugi - prawie finał (zastanawiam sie co lub kogo wrzucić w drzwi na 2 planie)...

 

upliftwip24900xa7.jpg

 

wiphost8sp0.jpg

 

Com&Krit mile widziana ;)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ten zolnierzyk w tle najlepiej wyszedl z calej pracy wedlug mnie :P swietnie kolorystycznie i i fajowo ci upozowanie wyszlo... moze by te sciany troszke rozpsuc (popekac, posprejowac itp..), bo takie grzeczne to otoczenie jakos jak na obecnosc zolnierzy ;)

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna pracka,swietny klimat- jedynie co bym poprawil to zrobil zolnierzyka z tylu za wieksza mgłą i troche go zwiekszyl- bo niestety powstaje porownanie do dzwi ktore maja ok 2m,wiec zolnierzyk wydaje sie byc dzieckiem;/ ale pracka naprawde swietna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak popatrzylem dluzej na ta pania i sobie mysle, ze ta troche za szeroka szyja ja usztywnia z lekka i jak dla mnie dziwnie to wyglada... co do powiekszania zolnierza to nie wiem, czy by nie przewazyl w kompozycji ogolnej, ale zawsze mozna na warstwie sobie sprobowac..sciany moze jakas tekstura podbic... ale i tak czy siak- git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks chłopaki, prawie wszystki uwagi wdrożyłem, superancko podpowiadacie ;)

 

Finito, nie bede przepieszczać..

(stare wywaliłem, co by teki nie przyśmiecać).

 

pozdro!

 

hostfin850rs0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks Panie rosikowski ;)

 

W związku z nadciągającymi Ojromajsterszaft naszło mnie na motyw footballowy, i jedyne co przyszło mi do głowy to scena z naszych euro 2012, dalszy koment chyba zbędny ;)

 

Czasu mam chwilowo troszke i mam nadzieje udłubać z tego coś sensownego dopóki nie skończy mi się luzik :)

 

wipeuro2pq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

stary - super ci to wychodzi:) ale mam polew niezly - hehehe

PS: czy czasami nie przejechales zielonyn na color balance? niepotrzebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności