Skocz do zawartości

Obiekty 3d: Modele z Mortyr: Operacja Sztorm


Valery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym wątku pokażę parę rzeczy jakie zrobiłem do gry Mortyr: Operacja Sztorm. Proszę o niewypowiadanie się na temat samej gry, bo to nie wątek do tego.

 

panzerfaustwp6.jpg

Dla mnie bomba

bombaqf4.jpg

EDIT: wrzucam do pierwszego posta aby było razem w kupie wszystko

czolgfolioby1.jpg

PS. dzięki dla kolegi Erica Draven'a za fajnego PSD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swietne modeliki!! podobają mi się textury i wogle kolorystka, szkoda tylko ze kibelwagon taki kanciasty ale jak mus to mus, jak macie wiecej tego sprzęta to zapodajcie chetnie sobie polukam i pewnie nie tylko ja =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valery -> wyrzutnia imo zbyt jednolicie zielona, owszem jest troche przebarwień, ale to jeszcze nie to. Trochę więcej dirtu w kącikach by się przydało pewnie.

Jeśli chodzi o dynamit, nie podoba mi się niebieska obręcz zegara, reszta ujdzie, choć pewnie można by było więcej jakości wycisnąć z textury 512, laski się powtarzają.

 

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne modele. Przyczepię się jedynie do Kübelwagena. Samochód ma piękne okrągłe lusterka, światła, mnóstwo detalu z tyłu na dole karoserii, siekierę z wygiętym kijkiem i obrzydliwie kanciaste i płaskie koła :|

 

Poza tym bardzo ładnie i gratuluję wydanego tytułu na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie broń wyglada super. Nie powiem że umiem robić dobre modele, ale jak dla mnei troche za kwadratowe kólka w kubelwagenie. Czołgi też troszke kanciaste i takie....puste? Jeśli w grze są do ogladania z daleka, to mogą takie zostać (skoro idą na hita przez 3 min to po co je oglądać?:) Dowal tam jakąś szmate, hełm, zarysowania. W końcu to nowa gra bedzie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te modele które zostały usuniete nie ja tu postowałem! (jesli nie zauwarzyłeś postowały tu obrazki 2 osoby)

wszystkie modele wrzucone przeze MNIE są moje! za pozostałe nieodpowiadam.

były one w moim wątku ale postowane przez kogo innego. moje są tu cały czas i nic nieusuwałem i nie zmieniałem, bo niemam ku temu powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bardzo ze kalmeczki i kibelek znikły były dobre a to czy kto inny z teamu robił model jest mozne nie najwazniejsze tym bardziej ze modele były typowo low gdzie więcej pracy było przy texturach , co do uwag ze cos tam poprawic bo to śmo czy owo to troche nie na miejscu bo modele są prezetnacją prac do wydanej juz gry :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bardzo ze kalmeczki i kibelek znikły były dobre a to czy kto inny z teamu robił model jest mozne nie najwazniejsze tym bardziej ze modele były typowo low gdzie więcej pracy było przy texturach , co do uwag ze cos tam poprawic bo to śmo czy owo to troche nie na miejscu bo modele są prezetnacją prac do wydanej juz gry :o)

 

najwyraźniej zabrakło woli dogadania się. no mówi się trudno.

owszem te modele już zmieniane nie będą, ale wszelkie uwagi uwzględnie przy następnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, bardzo fajna robota, a mowiles ze teksturujesz boxy heheeh

 

moglibyscie z Jonkiem wiecej stuffu wrzucac - przez te pare miechow na pewno wiecej tego naklepaliscie :)

 

pozdro!

 

reszta to właśnie boxy ;)

 

ten wątek powinien przejść do historii XD

do historii to może nie, ale przez jakiś czas będzie pamiętany ;)

 

Reanimator spamer!!!! :P

 

lol :P

P.s.

kiedy będzie więcej modeli??? :D

nie będzie więcej, bo dużo modeli było robionych na spółke przez parę osób :/ a nie chcę tutaj już żadnych dyskusji, dlatego zamieszczam jedynie modele zrobione całkowicie przeze mnie ( z wyjątkiem modelu czołgu Pawła Szczeszka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to zabrzmi nieco dziwnie ale... spawy zostyały wykonane ze zdjęcia zardzewiałego łańcucha :) po pomniejszeniu długiego kawałka łańcucha do rozmiarów takich jak mi trzeba było to już niewidac było że to był łańcuch. potem dopasowałem kolor, a także wyostrzyłem parokrotnie co dodało mi taki efekt ziarnistości. potem kombinowałem też troche z podmalowaniem go za pomocą jakiegoś nieregularnego pędzla w photoshopie ( ale to posłuzyło głównie dla normalmapy której na tym renderze wogule nie widac) tutaj szybki podgląd samego normala:

http://img396.imageshack.us/img396/1185/spawytu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem wlasnie Mortyra O.S. i powiem ze nawet ok :) strzela się fajnie, engine slaby ( :) ), ciasno, ale jest czasem za czym sie schowac, timingi przeciwnikow nie zawsze ok, ale nawet fajnie sie zachowuja...

 

jakby poswiecic tej grze wiecej czasu na fabule i wykonanie to byloby co ogladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności