Skocz do zawartości

DWUtygodniowy Speedpainting 35: Blade Runner


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Dwutygodniowa sesja w związku z długim weekendem i wyjazdami itd itp.

Za Wikipedia:

Łowca androidów (tytuł oryginalny Blade Runner) – amerykański film z 1982 roku w reżyserii Ridleya Scotta, uznawany za klasyczny przykład kina science fiction oraz nurtu neo-noir.

 

Zapraszam do tworzenia prac inspirowanych tym fantastycznym filmem, postacie, lokalizacje, pojazdy, miasta przyszłości, pozaziemskie kolonie - wszystko co wam przyjdzie do głowy. W ramach inspiracji:

 

http://www.imdb.com/title/tt0083658/

http://bladerunnerthemovie.warnerbros.com/

 

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna

* Prace umieszczamy w tym wątku

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w

postaci linku

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać

głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem,

jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu;

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu;

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE 35 SESJI: 10.05.2008 godz. 23:59.

SONDA: od 11.05 do 13.05.2008 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lordbiernac: Swietnie otworzyles watek. Super wprowadzenie w klimat. Dobrze nastraja, zeby cos do tego swiata dorzucic.

 

Tortur: Mi troche bardziej Paul Newman'a przypomina, ale to raczej nie zarzut.. Swietne kolorki i ogolnie klasa. Tylko pamietaj o regulaminowych 900px szerokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Torturowej pracy jest jak sądzę Rutger Hauer czyli Roy Batty. najciekawsza moim zdaniem postać w tym filmie, choć obdarzona tak krótkim żywotem to pełna wspomnień. Prace Tortura znakomite.

 

 

pzdr.

 

ps. W związku z tym iż jest to mój pierwszy post; Witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem ze mozna malowac 1,5h. fajnie bo to malowalem dopiero 50min. wiec pewnie jeszcze troche to pomecze. super temat. i swietne prace. powodzenia wszystkim.

 

blade2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, za mocno podnosicie poziom :P

postanowiłem przetestować pędzelek który ktoś proponował w jakimś temacie (nie pamiętam którym). Szczerze mówiąc myślałem że przejście z okrąglaka na trójkątny nie będzie dużą różnicą, ale... kurcze! Ogromna różnica, jest znacznie lepszy! :)

017eu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno założyłem taki wątek, zamieściłem parę filmików, ze strony innych użytkowników nie było żadnej reakcji - ani jednego wrzuconego filmiku przez kogokolwiek innego, nie mówiąc o ani jednym poście ;)

Wniosek - nie, nie zwiekszy oglądalności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selfu, nie musisz całego ekranu nagrywać (ja zawsze nagrywam tylko kawałek, specjalnie jeszcze pomniejszam okno żeby mniej pikseli program musiał nagrywać), poza tym możesz ustawić 5fpsów albo nawet i mniej - w końcu ten filmik będzie przyspieszony, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi.jpg

 

niecale 50 minut- zrobilem ten "making of" i niedlugo go wstawie na youtube i podam linka ;]

 

noiprox - prosze Cie, kto tu mowi o pelnym ekranie :D wczesniej tez nagrywalem tylko rejon w ktorym malowalem i tez sie ostro czkało jak zarzucilem troche wiekszy pedzel.. trza sprzet zmienic :)

 

___________________________________________ (edit)

 

 

___________________________________________ (edit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem jechac na majowke ale pogoda nie dopisala wiec zostalem w domu i postanowilem nabazgrac cos takiego:

 

(pierwsze podejscie - nieudane, zle proporcje)

decktryje4.th.jpg

 

(zaczalem wiec od nowa i po 2 h z hakiem powstalo cos takiego)

deckardfinisheddx8.th.jpg

 

Zdaje sobie sprawe, ze przekroczylem regulaminowy czas wiec zabieram sie za postac Gaffa z jednorozcem...

Pozdrawiam fanow Blade Runnera :)

 

-Edit-

Wersja mniej skompresowana i z lepiej wyrenderowana szyja:

deckardfinished2rk5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie, szkoda tak wdzięcznego tematu na speeda. Poniewaz jak mniemam z braku czasu każda praca jest przemalowanym zdjęciem( bardzo fajne malunki). Szkoda bo omen mówił o inspiracjach ,poszukiwaniu dalszej opowieści , planów. Jeśli sie mylę proszę o poprawienie moich spostrzeżeń. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie musze obronic, ze moja nie jest przemalowanym zdjeciem :) co prawda nic nadzwyczajnego nie wymyslilem, ale chodzilo mi tylko o klimat:)

pozdro panowie

kurcze fakt, jesteś jedyny, no i jak dla mnie fajnie rozumiesz obraz Łowcy Androidów, prespektywa, pustka ,wyludnienie upadajaca technologia. szacunn

A ta fota to mój klasyk,

mv5bmjazmzg0mzkzmv5bml5xc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha i bardzo dobrze, ze nie dodałam swojej speedowej malowanki ze screenu... Teraz bym umierała ze wstydu. Warto mieć instynkt samozachowawczy...

chyba go nie posiadam :P bo odkad dodalem pracke pale sie ze wstydu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności