Skocz do zawartości

[sprzedam] stacje graficzne-różne


wallop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne te Twoje komputery! Jakoś od pewnego czasu cieszy mnie myśl, że wprawdzie nie planuje zakupów w tej chwili, ale jakbym już się za to zabierał, to będę miał się do kogo zgłosić. Człowiek nie ma czasu siedzieć w tych tematach i jak przychodzi co do czego, musi się strasznie namęczyć w poszukiwaniu informacji. Powtórzę, jak przy okazji poprzedniego wątku, że numerki procesorów większości ludzi nic nie mówią (mnie w każdym razie), więc warto wkładać jakieś słupki do oferty ;).

 

pozdro!

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy :).

a mówiąc serio rzeczywiscie , przyznaje Ci racje i od teraz bede starał sie być bardziej " praktyczny" w prezentowaniu zalet stacji opartych na Xeonach.

W miarę mozliwości bede starał sie przedtawiać bezposrednio porównania w konkretnych ( najpopularniejszych) aplikacjach 3d włacznie z prezentowaniem benchmarków ( ogólnodostępnych).

Ponieważ w moim zasięgu są procesory i płyty bardzo trudno dostępne ( czasem wręcz w ogóle jeszcze nie oferowane w Polsce) zastanawiam się czy nie znalazł by sie portal ( 3d ) chętny do prezentowania konkretnych testów tych płyt , procesorów i pamięci czy też kompletnych zestawów ( oczywiście przygotowywał bym je wolontariacko :) jeżeli tak można by to określić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem, że nigdzie nie ma wpisanej płyty głównej.

Ostatnio zastaawiałem się właśnie nad zakupem stacji opartej na dwóch xeonach 54xx których ceny są zachęcające, pamięci rejestrowane też ujdą - to jednak znalezienie mobo w cenie nie dobijającej moich finansów jest chyba niemożliwe.

I podpinam się pod pytanie - jak z głośnościa, i czy można na tym gnieździe założyć inne niź standardowe chłodzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź hurtowa :) :

głośnosć--- na boxowych wentylach da się wytrzymać ale nie jest to jednak komfort ciszy wielkiej nocy :). Da się założyc kilka innych chłodzn ale wszystkie są DEDYKOWANE do 771 (czyt: dosyć drogie ).

 

płyty główne--- nie wpisuję bo w tym grochu są różne: np dell690 to płyta foxconn. W przypadku moich stacji w zasadzie może byc każda płyta zaczynając od INTELA z serii s5000 poprzez supermicro z kazdej ( :) ) serii podobnie ja TYANA a skończywszy na moim ostatnim nabytku czyli płycie

D5400XS inaczej zwanej Skulltrail ( własnie ją testuję).

 

faktura vat--- w zasadzie na wszystko oprócz... procesorów ( czasem niestety faktury będą np z USA lub UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszystkie podzespoły jest gwarancja i tak:

procesory- moja gwarancja 6 mcy

płyty głowne, hdd, zasilacze, karty graficzne, obudowy itd. objęte są gwarancją producenta realizowaną bezposrednio lub w wyjątkowych sytuacjach za moim pośrednictwem.

Jezeli ktos chce miec moje pełne wsparcie gwarancyjne to moze za dodatkową opłatą wykupić u mnie abonament na serwis 24h w całej Polsce. Do każdej maszyny serwisowanej w ten sposób utrzymuję pełny mirroring najważniejszych podzespołów: czyli procesorów, płyt i pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

skoro nie ma słowa o grafikach to... najpewniej ich nie ma :).

A mówiąc poważnie moze byc prawie każda jaką sobie ktokolwiek zamarzy( oczywiscie za odpowiednią dopłatą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności