Skocz do zawartości

Dreamweaver, Fireworks, Soundbooth - nowe wersje programów w wersji beta


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Adobe zaprezentowała przedpremierową wersję trzech aplikacji z następnej edycji pakietu Adobe Creative Suite, zestawu programów do projektowania graficznego, tworzenia serwisów internetowych i edycji wideo. Firma udostępniła do bezpłatnego pobrania z serwisu Adobe Labs publiczne wersje beta nowych edycji programów Adobe Dreamweaver, Adobe Fireworks iAdobe Soundbooth.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=184

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No nie do końca tak jest. Mnie podoba się strategia Adobe. Na becie mając licencję można spokojnie pracować do ukazania się wersji finalnej.Dosyć fajnie bo nowości wg mnie są bardzo duże. Czekałem na subversion.

 

Faktycznie te 48h jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadają pakietu Adobe.

 

Zaskoczyło mnie to, że nowa wersja beta pojawiło się tak szybko. Ciekaw jestem kiedy ukażą się nowe wersje oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 godzin jest dla ludzi nie posiadających aktualnych licencji na ten soft. Osoby które mają Adobe Creative Suite mogą korzystać z tego oprogramowania (beta) do czasu wydania wersji finalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie posty w stylu "a ja popieram kogostam" :D Co to sa - wybory jakies czy forum? :D

 

Powiedzmy ze kupowales produkty Adobe zawsze, co wersje. Z przyczyn losowych pominales zakup CS3 ale teraz znowu chcesz wrocic i kupic CS4. I co? Adobe ma cie w ***** bo klucze tylko z poprzedniej wersji dzialaja.

Swietna polityka doprawdy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba1994

Znaczy bądźmy szczerzy . Kupie produkt ale serial moge w około 30 sekund znaleść w internecie . Nie ma co się oszukiwać , nie wszyscy kupują . Większość niestety nie . Ja na szczeście do nich nie należe ale jeśli kod z poprzedniej wersji nie działa to staram się pomóc w taki sposób jaki opisałem w drugim zdaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności