Skocz do zawartości

reklama na m festiwal


belzebub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Karramba, fajne od razu mi się spodobało, kapeńkę przydługie, głosy nie te (subiektywne odczucie), ale nawiązanie do symbolu jakim jest "Tajemniczy Don Pedro - szpieg z krainy Deszczowców" - kapitalne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ciekawostka, ten sam filmik wrzucony na dwa rozne serwisy-

http://revver.com/video/934417/glosuj-na-httpwwwmfestiwalplmfilm212/

Jak widac roznica w jakosci jest spora, a do tego teoretycznie revver ma placic polowe zysku z reklam.

to bedzie chyba dobre miejsce do umieszczania wszelkiej masci reeli, tutoriali , czy wprawek animacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość na revver faktycznie przyzwoita. Co do Twojej animacji... No cóż. Baardzo mi się podoba i nie śmiem prawić tutaj na ten temat żadnych krytycznych uwag. Jedyne czego mi brakuje w scenariuszu, to jakiś mocny akcent na koniec, coś zwracającego szczególnie uwagę - no wiesz chodzi o "przytup" na koniec - żeby ostatnie wrażenie było (WOW). Myślę że to bardzo ważne w filmie reklamowym. Twoja fajna animacja kończy się niepostrzeżenie. Mam kłopot z dokładnym opisaniem ale chyba wiesz o co mi chodzi. Zresztą początek też mógłby być troszeczkę bardziej przyciągający. Może jakby zaczynało się od tego przestraszonego w okularach (bez rozmowy tel) byłoby lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Nie znam sie na animacji ale wydaje mi się że trzyma poziom. Jedyne co mi przeszkadza to jakość nagrania głosu. Plastikowy mikrofon nie jest wcale taki zły kiedy mówi sie do niego przez np. pończochę naciągniętą na jakieś kółko. W ten sposób unikasz w nagraniu efektu tzw. wybuchowych głosek (p,b itp.):-) Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostra rzecz. nie mogę powiedzieć złego słowa na temat animacji postaci .... bo nawet jeśli są jakieś rzeczy które nazwałeś "błędami" to wg mnie mieszczą sie w stylistyce ;)

Brakuje mi natomiast mimiki. Anyway ... ogląda się świetnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze faktyczie konkurencja nie spi i cos sie rusza w kierunku animacji, faktycznie animacja ladna i jak na 2 tygodnie to mozna powiedziec ze twoj spory sukces, brakuje jedynie mimiki i dzwiekow w niektorych momentach. Piozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że najfajniejsze filmy i tak są daleko w tyle, ale ode mnie masz głos. A z tego co się zorientowałem to chyba można raz dziennie jeden oddać, więc postaram się regularnie zaglądać. Bardzo sympatyczna animka. Postać szpiega chwyta za serce chyba wszystkie co starsze "dzieciaki" ;)

 

No cóż, ale to jak z konkursem KFC i innymi podobnymi. Wygrywa ten kto ma dłuższą listę na gg i głośniej krzyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty ten filmik, moze za dlugi, i moze do modeli moglbys sie bardziej przylozyc. No ale dwa tygodnie? Po godzinach? Rewelka.

 

A, jeszcz dwie rzeczy ktore moglbys poprawic jesli bedzie Ci sie chcialo z tym babrac. w 14 sekundzie on sie tak odchyla od kamery, nie wiem czy on nasluchuje (jesli tak to powinien przylozyc dlon do ucha zeby to bylo bardziej czytelne) czy sie rozglada (jesli tak to robi to jakos sztywno). No i takie rzeczy jak kartka krzywo przy czytaniu itp, ale to sa drobiazgi do doszlifowania.

 

Bardzo podoba mi sie pomysl. Fajnie byloby to dopracowac z dokladniejszymi modelami postaci, scenografia i renderingiem. Wyszedlby naprawde swietny film. Mam nadzieje ze wyjdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne. Pomysłowe...No i te 2 tygodznie masakra...Jedyne co mi w jakis sposób...Zepsuło odbiór to praca Kamery. Za początku jest statyczna...i To jest Fajne bo nasówa troche takiego charakteru "Ukrytej Kamery w Biurze" :) Jednak potem jest zmiana ujęcia i poprzednia koncepcja lega w gruzach. Jednak wprowadza to troche życia bo stała perspektywa By się nudziła. Najlepszym Rozwiązaniem Było by coś jak w "The Office" (ten Serial) Aczkolwiek zważywszy na czas itp. itd. i tak chyle czoła bo rozwiązanie które przyjełęś było jakimś złotym środkiem.

 

 

ja chyba dam sobie spokoj z animacja i zaczne pasc kozy.

 

Szuksza pastucha do pomocy ? ;)

 

 

No cóż, ale to jak z konkursem KFC i innymi podobnymi. Wygrywa ten kto ma dłuższą listę na gg i głośniej krzyczy.

Sądzisz, ze może krzyczeć coś głośniej niż całe max3d? ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności