Skocz do zawartości

Wiz 3D: brzozowe zacisze + update: sim city


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przedstawiam kolejny exterior o cukierkowych kolorach :)

dla zainteresowanych:

vRay 1.5 sp2

sun&sky na defaultowych setach

w PS troszkę zmniejszony kontrast.

 

ozar01fz0.jpg

 

ozar02qj8.jpg

 

Pozdrawiam,

SWRSC

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NO faktycznie cukierkowo. Wiem, ze klienci tak lubia, ale moznaby zdjac troche saturacji. generalnie i tak swietnie. Pieknie wyszla droga, super odbicia. Uzywales moze hdr'ki do odbic czy to tylko sun? zdradzisz ustawienia kamerki?:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,

 

- kaczki - są

- audi-karawan - jest

 

Zaliczam wizkę do udanych :D

 

a tak na serio,

 

troche faktycznie za mocne kolory - ale nie ma się co dziwić skoro klient tak chciał, to tak dostał, jak dla mnie 1 obrazek nieco przyjarany, ale to też ma swój klimat.

Podzielił byś się ustawieniami szkła na balkonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komenty. z tymi kolorami to jest tak, ze wizki ida na strone gdzie przewaza zielen i niebieski i podobnych kolorach. Klient chciał abym to zrobił tak, żeby dobrze się komponowało.

 

Kaczki i karawan być musi zawsze xD

 

EDIT do Loki: sorka dopiero teraz zauważyłem, że pytasz o szkło: Diffuse biały, reflect: fresnell fallof 10/255, refract biały i delikatny niebieski w fog (mlt na 0.02)

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT do Loki: sorka dopiero teraz zauważyłem, że pytasz o szkło: Diffuse biały, reflect: fresnell fallof 10/255, refract biały i delikatny niebieski w fog (mlt na 0.02)

 

heh dałem inny kolor pytania zeby sie wyróżniało, a ja kliknąłem Zatwierdz Odpowiedź, to zdałem sobie sprawę że kolor jest taki sam jak w moim podpisie :D wiec generalnie mój sprytny plan wziął w łeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ekstra, aczkolwiek do krzaczkow tez sie przyczepie - mogly sie znalesc naposesji, a poza takie bardziej chaotyczne krzaczki i ze 2 3 w kupie - bylo by to bardizej naturalne :)

 

Co do kolorow, ja jestem na tak, trzeba pamietac ze to wizka, slodka mila sielankowa, moze troce zycia prez brak ludzi, ale i tka super. Na bilbordach NAJLEPIEJ sie preentuja dosaturpowane wizki. Nie raz widzialem dobre rendery, ale wlasnie przygaszone, to wogole oka z ulicy nie przyciaga, no chyba ze bylby ogromny... ja daje ***** bo jest technicznie i marketingowo ekstra:) - no moze brak roznorodnego odbicia w szybach, ale jezeli to jest zamierzone, to nie podpada pod krytyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłes przynajmniej 3 różne brzozy wrzucić a nie bezczelnie skalować jedno biedne proxy

 

lakier na czerwonym samochodzie wyszedł jakby to auto stało na pustyni z 10 lat na piachu

 

sądząc po cieniach i wysokości kamery, to płytki na scieżkach do domów mają z 30 cm wysokości

 

szczeliny między sztachetami płotów to tak żeby pies z budą mógł przejść ?

 

sory ze sie czepiam, poprostu mi się nie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności