Skocz do zawartości

Silver Award : BMW x6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Cornelius Scipio

Brak mi słów...

 

FRONTA !!!!! *****

 

 

 

Pzdr.

Cornelius.

Edytowane przez Cornelius Scipio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbal stajesz się obrzydliwie przewidywalny... kolejna świetna praca... miej litość :-P

Nie wiem jak Ty to robisz, że z taką łatwością Ci przychodzą takie piekne i modele i rendery?!?

 

... ale nie, nie! przednie koło tonie w podłożu - hura znalazłem buga! buuu ale wstyd, hi hi hi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki z głów... Chyba zostaniesz moim niedoścignionym wzorem :P

 

Model, materiały, render - cud, miód i orzeszki. Ba, nawet sam samochód mi się podoba (mimo swej kontrowersyjności) :)

 

Z ciekawości spytam, ile zajęło Ci wyrenderowanie tego cuda? I na jakim configu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patry, siatki pokaze wkrotce, modelowanie ok tygodnia zajelo bo bylo duzo dupereli, ale spedzilem po ok 6 godzinek dziennie tylko. W sumie siedzialem nad nim od 3 miesiecy ale samego modelowania tak jak mowie bylo tydzien (matura). Ustawianie studio - kwestia kilku godzin + 8h renderu + postprodukcja w PS

 

Trosiek w otoczeniu i w takiej malej rozdzialce i tak nie byloby widac, pozatym to nie musi byc metallic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReflectVision ogladales "tenacious-D the pick of destiny" [z jack'iem, blac'kiem itp]??

Jack spiewa tam taka absurdalna (jak to na niego przystalo) piosenke ktora leci jakos tak:

"half-man, half-machine, another cover from the magazin..." mam wrazenie ze to o Tobie ;)

W jakim hangarze Cie zmontowali, ze te Twoje autka sa takie mniamniusne???

Supcio.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReflectVision ogladales "tenacious-D the pick of destiny" [z jack'iem, blac'kiem itp]??

Jack spiewa tam taka absurdalna (jak to na niego przystalo) piosenke ktora leci jakos tak:

"half-man, half-machine, another cover from the magazin..." mam wrazenie ze to o Tobie ;)

W jakim hangarze Cie zmontowali, ze te Twoje autka sa takie mniamniusne???

Supcio.

pozdrawiam

 

czemu dopiero teraz tego posta zauwazylem :D

tadzio, nie widzialem ale zaraz zobacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności