Skocz do zawartości

Gość Magena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne zdjęcie :P

 

Fajnie, że filmy są ułożone chronologicznie, można zobaczyć postępy, jakie robiłaś. Najsłabsze KMD. Animacje plastelinowe wychodzą Ci najlepiej, ale to na pewno sama wiesz. "At the begining" świetne. Sam nie dorastam poziomem do tego, co prezentujesz.

 

pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magena

hej

dzieki wam wszystkim !! uprzejmie informuje iz w poniedzialek uzyskalam tytul pani magister od plastelinek :D obronilam swoj film dyplomowy na 5 , postaram sie jak najszybciej wam go pokazac :)

" sunday morning..." jest raczej o samotnosci, niz o nocnych uciechach :D ale fajnie ze kazdy widzi to inaczej :P

muzyka zazwyczaj pojawia sie pierwsza i do niej robie film , lecz brak praw autorskich czasem zmusza mnie do zamiany. Muzyke do filmu z misiem zrobila mi kolezanka z roku po ukonczeniu filmu. niestety nie posiadam umiejetnosci by sama ja tworzyc , zaluje :/

dzieki raz jeszcze , pozdrawiam serdecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o muzykę..- to warto nawiązać współpracę z "kimś"... można wtedy bez problemu posyłać prace na festiwale... napisz do mnie na gg to dam Ci cynka jeśli chodzi o zbliżający się festiwal i muzykę...:)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję magisterki :)

prace na stronce fajne, chociaż chyba za bardzo wsiąkłem w 3D, żeby na prawdę je docenić, myślę że na komputerze większość z nich da się zrobić szybciej i .....ładniej?

tak jak Lumpy wcześniej stwierdził "at the begining" najlepsze, widać ogrom pracy w to włożony, no właśnie długo ci to zajęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

" sunday morning..." jest raczej o samotnosci, niz o nocnych uciechach :D ale fajnie ze kazdy widzi to inaczej :P

O to chodzi! Co noc nowa kobieta, a poranki i tak samotne i smutne... tak w kółko :D

 

Czekamy na nowe animacje, szczególnie te 'nieplastelinowe' ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magena

oj obawiam się że z plasteliny to ja się tak łatwo nie wygrzebie :D choć w moim dyplomowym filmie są efekty 3D :D

"at the begining" nie zabrał mi dużo czasu ale nie było łatwo. jak już zaczynałam to nie chciałam przerywać ujęcia, wiec dziennie siedziałam parę godzin.

dziękuję chętnie skorzystam z pomocy jeśli chodzi o muzykę, odezwę się niebawem.

pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magena

Poniżej prezentuje wam trzy i pół minutową zapowiedź mojego filmu dyplomowego. Całość trwa 11 minut. Ze względów promocyjnych nie mogę umieścić jego pełnej wersji. Cały film będzie dostępny na stronie po "sezonie festiwalowym", a także na specjalnych pokazach animacji, o których będę was informować icon_smile.gif

 

http://pl.youtube.com/watch?v=yWKOi87HLaE

 

animacja7.jpg

Edytowane przez Magena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soho i 02.04.2005 widziałem kiedyś na zajęciach u Prof. Adamczaka:) To drugie pamiętam, bo widziałem kadr z łódką w trakcie tworzenia czyli pod aparatem. Ciekawe animacje. Widać, że to czujesz i dobrze sobie radzisz. Gratulacje i życzę dalszych sukcesów.

 

Pozdrawiam

DaveBorck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Follow me" i mam dwojakie odczucia. Bardzo ładne zdjęcia i dobrze to wygląda. Co do fabuły, to obym się mylił, ale te 3 minuty wystarczyłoby za wszystkie 11. No ale rozumiem, że film dyplomowy musi mieć swoją długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności