Skocz do zawartości

Obiekt: Abstrakcja


Gość Norad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie lubie wlasnie takich prac co zwia sie sztuka dla mnie do bez przekazu i umiejetnosci autora no ale po to wymyslono sztuke by ktos kto nie ma skilla mogl wmawiac ludziom ze praca jest dobra... wole juz czysta komerche nie konicznie uderzejacy fotorealzim nawet jakies przerysowane proprorcje itd ale jakis sens zrozumialy dla odbiorcy a nie takie cos zrobione w 5 min i nazwana praca. To by sie nadawalo jedynie do renderow testowych bo jak na wipa to nawet za cienkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biednie jest, jak Temporal pisał, do renderów testowych się nadaje, a fakt że potrafisz obrócić kamerę wokół jakiegoś punktu w przestrzeni, nie powoduje że od razu zostajesz artystą.

 

Wiem, też mialem taki okres ze chcialem sie chwalić każdym tosterkiem, i każdym w miare fajnie oświetlonym chromowanym czajniczkiem, ale sproboj sie powstrzymać nastepnym razem i zamiast wrzucać cos z tutoriala do dzialu finished works, ten czas poswiecic na zrobienie nastepnego tutoriala, moim zdaniem lepiej przysluzysz sie sztuce w ten sposob.

 

powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj na forum. Moze Temporal troche przesadzil, bo nigdzie sam nie twierdziles ze praca jest dobra, ale ja podobnie jak moi przedmowcy zgadzam sie ze nie za bardzo jest tu co oceniac i ze bardziej nadaje sie to do renderow testowych. Nie spodziewaj sie ze wszyscy bedziemy ci tu slodzic i wzdychac z zachwytu tylko dlatego ze jest to twoj pierwszy taki render. Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Znaczy jest to twoj pierwszy "TAKI" render, czy wogole pierwszy render czegokolwiek z maxie?....

2. Konstruktywna krytyka freedom to co innego niz opieprzanie :d raczej wytykanie bledow, z pokazywaniem ewentualnej drogi ktora nalezalo by pojsc :D np ble ble ble ---> wip/testowe.

3. Ja dodam od siebie, ze co by to nie bylo, art, nie art, pierwszy czy setny render, tutaj sie nie nadaje. Finished galery pokazuje cos co jest skonczone dopraowane od strony technicznej jak i wizualnej. Jezeli to bylby np renderng modelu ze szkla to 1. nalezalo by go ladnie zaprezentowac, puscic caustyke ladne studio - taki bajerek. Jezeli nie mamy tego efektu no to puszczamy do wipa... W kazdym innym wypadku spotkasz sie z troche nieprzyjemnymi komentarzami... bo przeciez kazdy zaklada ze inteligentny z ciebie gosc, i wiesz co robisz dajac to tutaj :D

 

... to nie przedszkole gdzie co by sie nie narysowalo pani poglaszce po glowce i powie ladne, pracuj dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Norad ja tam widzę tylko "konia z szachów" a nie tą "abstrakcje"....

 

" to nie przedszkole gdzie co by sie nie narysowalo pani poglaszce po glowce i powie ladne, pracuj dalej :D"

 

ja kiedyś musiałem za kare coś narysować bo coś jak zwykle mądrego inaczej zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności