Skocz do zawartości

Silver Award: NOL


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

P3ter - dzięki

janko1987 -dzięki

themindfields - to poniżej to tylko trochę w 3d. (kilka boxów:-) reszta to 2d

DraB - dzięki

Yano - jak to co to? UFO!:-)

Levus - thx!

piksar - dzięki. hmm. co do druku... kiepsko to wygląda po wydrukowaniu (wiekszość obrazków robie w rozdziałce A4) a tym bardziej w A2 (widać wszystkie bugi i niedociągnięcia:-) a jesli chodzi o sprzedaż.. na deviantart wisi wiekszośc moich prac.. i nikt nie kupuje:-) ( z drugiej strony ceny walą takie że może się odechcieć z czego autor ma zaledwie mały skrawek)

arev - dzieki

Black Mamba - no... dzieki:-)

gregorjan - również dzięki

tweety - no fakt, troche się ujednoliciłem. Dlatego (jeśli mi sie uda ) mam zamiar następną prackę zrobić trochę w innym stylu. Acha! To nie są prace komercyjne... tak sobie dłubie dla siebie.. (a szkoda:-)

Nash23 - dzięki

chudy- dzięki

Polg - czasami mam w głowie właśnie tak jak piszesz... wstaje rano i już wiem.. a czasami zaczynam coś (nie wiem co ) i powoli to ewoluuje i kształtuje podczas pracy. Ten obrazek jest na to przykładem... to miała być świątynia w dżungli... a wyszło to co wyszło

piotrek - dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda. Ogólnie bardzo podobają mi się takie klimaty (trochę sf trochę steampower trochę abstrakcji...).

 

Jak bym prosił jeśli można wersję w rozdziałce 1440x900. Chodzi o dodanie tła i tych drzew po obu bokach to bym sobie wrzucił to na tapetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności