Skocz do zawartości

WIZ: monotonne osiedle


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie chcialem dac to tylko do testowych czy gdzies tam :D zeby dowiedzec sie czy udalo mi sie w maire uatrakcyjnic dosc prosta architektore... ale Siwy namowil mnie zebym dal to tu wiec daje. Nie jestem zadowlolony - komp mi kleknol, zielen przecietna malo urozmaicona - chcialem zrobic fajne okna bo mi sie spodobala jedna pracka Arch'a515 :P i wten sposob karta graf odmowila wlozenia jakis kolorowch roslin no coz... ale mzoe i bez nich udalo sie jakis tam efekt osiagnac.

 

ps jakby ktos mogl mnie pouczyc w kwesti technicznej montazu takich desek na elewacjach jak to powinno wygladac bedzie wdizeczny bo wyglada to chyba nie tak jak powinno w rzeczywistosci :)

 

B4s.jpg

B3s.jpg

 

tutaj troche piaskownica lewituje, ale nie bijcie za to... komp tak mulil ze myslalem ze zygne jak wlacz ta scene jeszce raz....

 

B1s.jpg

 

ten troche za bardzo wali po oczach chyba

 

B6s.jpg

Szeregowka2s.jpg

 

jest jescze z lotu ptaka ale nie wyszlo, wiec nie pokaze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wizki na najwyższym poziomie. Dobrze że nie dałeś kolorowych krzewów, zieleń jest super. Fajne kolorki, fajne rendery. Możnaby się przyczepić paru detali ale po co. Całość wygląda atrakcyjnie i profesjonalnie i chyba o to chodziło.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne wizki. Widać dużo włożonej pracy.

Mogłyby jakieś serwisy wypuścić więcej modeli zieleni do sprzedaży, bo te drzewa i krzaki zaczynają być nudne. Obecnie 90 % wizualizacji ma tą samą brzozę i inne krzewy.

No ale to taka dygresja bo do samych renderków nie mam zastrzeżeń.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ram, karta graficzna... mialem GF7600GS, wyminilem na GT8800, i sie okazalo ze za slabyz silacz i mi muli gorzej niz tamta, msuze skonczyc wyminic pudlo :).

 

Co do krzewow, drzew.. no nudne fakt, jakbym mial czas zrobil bym se biblioteke, tak z 5 roznych brzozek, krzakow, roznych takih bzdur... ale nie ma na to czasu, ani dobrej grafiki zeby przebolec skladanie drzewka do proxy, wiec moze za jakis czas. Pozatym kuba robil piekne drzewa moze niebawem beda w sprzedazy, wtedy moje drzewa beda przezytkiem ;) :P

 

Kamien zdupilem, albo zleprzygotowalem disp mape, albo nie wiem, wkurzaly mnie rozjechane scinaki, wiec dalem mala wartosc... moglem detachowac i dac vray 3d.. ale jakso sie spieszylem dalem w slot Me.. trudno- klient nie plakal z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne morphe. co do drewna na elewacji to kilka jest sposobów na montaż. zwykle wystaje z lica budynku montowane jest na stelażu drewnianym lub metalowym miedzy szprosy laduje sie ocieplenie przykladowo styro. powiedzmy ze da rade zatopic wszystko w jedne lico ale ocieplenie musi byc mniejsze tam gdzie jest drewno.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o sposoby ukadania tego drewna- laczenia posczegolnych desek, jakie maxymalnie dlugie moga byc, czy wszystkei rowniutko czy na przemian, sam nie wiem :) nikt sie jescze o to mnie nie czepial, ale puki co ja sam siebie czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow szacun

zdradzisz w jaki sposob tak idealnie dopasowywujesz kolory zielenii do siebie

ja np jak wrzucam drzewka z onyxa to jednal te zielenie do siebie nie pasuja, a u Ciebie sa idelanie :]

to kwestai drobnych poprawek w photoshopie czy pracy na materialach w maxie ??

 

 

ps kozystasz z LWF ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności