Skocz do zawartości

Wiz: Luxury Cruiser interior (RealtimeUK work).


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wrzucam jeden z interiorow ktory zrobilem jakis czas temu, jak zwykle max9 & vray plus photoshop,

 

 

Dla osob zainteresowanych praca w RealtimeUK zapraszam do odwiedzenia linkow ponizej:

http://www.gofreeme.com

http://www.realtimeuk.com

 

mam nadzieje ze sie spodoba,

 

luxurycruiser_interior_final_screen_size.jpg

luxurycruiser_interior_final_closeup.jpg

 

pozdr,

pionier

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noo Pionier pojechales na maksa :] cudowne ten ostatni rend z pokoju dla dzeici byl

wyj... a ten to juz wogole brak slow widac ze nie spoczeles na laurach dajsze mlody dajesz :]

cudko powiedz cos o swielte i materialch

jedno slowo Master :]

re

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze zabrzmi to jakbym klonowal wypowiedzi innych no ale jest ekstra wiec sie naleza pochwaly. Fajny design fajny render normalnie czepiac to juz mozna sie tylko na sile ale to i tak z duzym wysilkiem :P. No i ja powiem ze wlasnie nie widac ze to ten "zalosny" vray xD.

 

PS. Ten zalosny to oczywiscie tak dla jaj tlumacze sie bo znow pare osob zacznie plakac :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam tytuł wskazuje jest to wizka jachtu

 

Racja - nie zwróciłem uwagi.

Wnętrze mi sie Totalnie nie podoba.

Wizualizacja jak najbardziej poprawna, ale przez fakt projektu małe ma dla mnie znaczenie.

Taki obrazek w super jakości modeli, textur i światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja - nie zwróciłem uwagi.

Wnętrze mi sie Totalnie nie podoba.

Wizualizacja jak najbardziej poprawna, ale przez fakt projektu małe ma dla mnie znaczenie.

Taki obrazek w super jakości modeli, textur i światła.

To Galeria 3D, więc oceniamy w kategoriach obrazka i technicznej poprawności raczej. :)

Projekt się podobać nie musi (zresztą nie tylko tobie, heh), ale przedstawienie jest jak najbardziej godne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie podoba, bo Wy wstrętne minimalisty jesteście;p

Jak dla mnie super, bardzo dobre materiały, obicia ścian aż sprawiają wrażenie miękkich właśnie, czyli prawidłowo. Świetna sprawa rejs takim jachtem, żyć nie umierać;) Jedyne co mi w wizce nie do końca pasi, to widok za oknem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Galeria 3D, więc oceniamy w kategoriach obrazka i technicznej poprawności raczej. :).

 

Nie mogłem się opanować.

 

Projekt się podobać nie musi (zresztą nie tylko tobie, heh),

 

Nasz klient naz pann.

heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po weekendzie ;)

 

Ciesze sie ze render sie podoba, osobiscie uwazam ze wyszlo gorzej niz interiory dla crown paint ktore pokazywalem jakis czas temu ;p

 

obrazek A4 renderowal sie okolo 4h (jesli dobrze pamietam) na 8cpu stacji z renderfarmie, jesli chodzi o postprodukcje to tak jak mowilem, glownie bawilem sie warstwami z maxa bez zadnych domalowek, nie uzywalem vraytoona

 

@hcppiter, haha dobre, pozdro dla marlina :D

 

thx za posty i frontpage!,

 

wracamy do pracy, rodacy,

 

pozdr,

pionier

Edytowane przez Pionier
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności