Skocz do zawartości

Finished 2d: Snatch


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Po powrocie z urlopu wreszcie mogę pokazać obrazek zrobiony na warsztat nowego numeru magazynu Imagine FX (#34). Generalnie jest on o tworzeniu ilustracji w klimatach SF oraz o tym jak to wymyślam sobie historyjki przedstawiane w obrazkach. Moze sie komuś przyda ;]

Wersja XXL tylko dla tego forum (jak za bardzo rozciaga tabelki to jedno slowo a zmniejsze ;] ).

 

snatch_final_web.jpg

 

I jescze promocyjnie step by step glowy kolesia:

 

snatch_head.jpg

 

Wszelkie uwagi jak zwykle mile widziane

 

-

Edytowane przez OmeN2501
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej, juz dawno nic od ciebie nie widzialem ;)

 

bardzo ladny pic, dobrze te postacie z tylu wyszly szczegolnie ten ktory wskazuje by atakowac i koles ala Goro .Tej panience ktora strzela faktycznie cos zrobiles z nogami albo poprostu nie czyta sie ich dobrze przez ten kawalek sukni, swoja droga od tylu wyglada normalnie jak Maria :D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej trochę się ogarnąłem :D Więc moje subiektywne opinie:

- Twarz głównego bohatera zrobiłbym trochę inaczej..ta mi się wydaje taka...niemęska xD

-Dziwnie się czyta pozę tego gościa z karabinem w białym kubraczku, coś chyba nie tak z nogami.

-No i ten drugi w kolejności pod względem wielkości (ale mi się rymuje xD) ma chyba za krótkie nogi.

I to chyba tyle:) Co do glowa to mi na przykład odpowiada ;)

Pozdrawiam i daje ****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Art Of OmeN2501.

zaczyna mi ściany brakować , na Twoje nowości ;). Podoba mi się pomysł postaci, i część drugiego planu, sporo się tam dzieje.

Nie pasuje mi ten kolo zaraz pod kiecką ;), przydały by się również głębsze cienie, może warto nieco z kontrastem się pobawić.

4*

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba kolor w tej pracy , drugi plan ***** ,ale postaci na pierwszym planie brakuje trochę dramatyzmu , w całasci scena 1 klasa :]]]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooo jaki fajny rysunek, ciekawe czyj :P A poza tym Tortur dzień jak co dzień, moja Kerrigan jest już chyba na każdej fan Starcraftowej stronie w sieci i nic na to nie poradzę :/ Przynajmniej niektorzy sie pytaja o pozwolenie...

 

You cant stop the signal

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zale bo 90% takich goscinnych wystepow nie ma ani linku ani wzmianki czyja to praca. Nie wspominajac o tym ze ktos przepusci obrazk przez filtr w photoshopie i wystawia jako swoja tapete. Tez mi sie kiedys wydawalo ze to glupie marudzic na cos takiego ale juz dostawalem kilka uwag ze kradne prace od innych ludzi... tudziez skanuje okladki ksiazek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wlasnie mam w rekach ten numer imagine fx, dzis zakupiony:D stwierdzam ze praca prezentuje sie lepiej, kiedy mozna jej dotknac i powachac, mimo iz kolorki i nasycenie troszke siadly w druku:p generalnie kosmos. moglbys zagadac do szefow zeby prace tych lotow grukowali na rozkladowce, coby mozna bylo sobie na sciane walnac? (wiem, nierealne..)

 

pozdrawiam i gratuluje swietnej pracki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam z wyjazdu... otwieram tą pracę i patrzę i patrzę... :D świetny klimat... piękne kolory... kompozycja też fajna... może tylko stojąca noga tego faceta wydaje się odrobinę płaska... ale już nie marudzę, bo jest na co popatrzeć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności