Skocz do zawartości

Scena3D: wyrocznia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie, chociaż materiały mogły by być lepsze, np. błyskotki trochę się nie błyszczą ogólnie matowo

 

90% czasu jakiego poswiecilem na ta pracke to bylo kombinowanie z materialami tak zeby tak wygladaly ;)

w sumie nie sztuka walnac hrdi do slotu reflection zeby sie blyszczalo, tutaj poprostu duzo experymentowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolorze jakby inspiracja Pascalem Blanche. Pieknie wyszły te półtony zielone. Twarz mezczyzny wyszla jakos sztywno, cartoonowo, troche bez wyrazu. Mysle, ze zle jej robi ten przejaskrawiony element pomaranczowy na oczach. Ale generalnie swietna, ciekawa pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale im mniejsze sie oglada tym lepiej. Koncepcyjnie to i owo niepotrzebne, technicznie troche brakow, wlasciwie chyba nawet najbardziej technika kuleje. Zupelnie niepotrzebnie zaburzyles na samym dole rytm szarfy.

Rzeczywiscie zalatuje Pascalem Blanche.

Ladne, ale troche za wczenie na galerie skonczonych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie mistrzostwo ;) nieczęsto widuje się takie kreacje.

Nie zmarnowałeś tych 90% czasu absolutnie. Shadery świetne.

Brak całkowitej czerni na obrazie ekstra wszystko matowi. Malarskość, no i wyraz!

Zaimponowałeś mi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo fajna pracka! [Tak by zacząć. ;)]

 

Lubię te matowe materiały.

 

Uważam jednak, że jest nieco zbyt mroczna, mało kontrastowa. Zapewne chciałeś "złapać" przez to tajemniczy klimat? Lub coś w tym stylu. ;)

 

Chyba niepotrzebne schowałeś elementy na samym dole. Mógłbyś je nieco odsłonić.

 

Myślę, że to wszystko da się załatwić postprodukcją.

 

Ech... Wrzuciłem szybko obrazek od Irfan View by pokazać o co mi mniej więcej chodzi:

http://img519.imageshack.us/my.php?image=ttaaddeekkys9.jpg

 

Wygląda teraz bardziej "Pascalowo", ale to chyba na korzyść.

 

W ogóle przepraszam za to, że ingerowałem w wygląd Twojej grafiki! W razie czego usunę linka...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności