Skocz do zawartości

WebArtFolio: Loozack - co zmienić? jak ulepszyć?


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właściwie to zastanawia mnie dlaczego zakładam ten wątek dopiero teraz a nie rok temu, ale chyba lepiej późno niż wcale :)

 

Do rzeczy... prosiłbym Was o wszelkie rady i komentarze na temat mojego obecnego portfolio:

 

http://www.vertexophobia.com

 

czyli co Wam się podoba a co nie, co byście zmienili, co Was kłuje w oczy, czy jest według Was zachęcające czy raczej nie, itp, itd. Chciałbym, żebyście napisali mi swoje wszystkie odczucia jakie się u Was pojawiły po wejściu na nie, zarówno te pozytywne jak i negatywne, ponieważ mam zamiar je przed końcem roku przebudować i jestem bardzo ciekaw w jakim kierunku powinienem według Was iść.

 

Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fakt, dzięki za cenne rady.

 

Myślę, żeby kolejną wersję zrobić już we Flashu i wtedy menu może jakoś mignie na starcie, żeby bardziej zwróciło na siebie uwagę. Poza tym rzeczywiście będe musiał totalnie przebudować pierwszą stronę, żeby już sama w sobie była jakąś tam moją reklamą, tu się kłania dobry pomysł z dużym bannerem.

 

Zastanawiam się również nad podzieleniem galerii, tak żeby moje najlepsze prace znalazły się w portfolio natomiast masę wipów, które teraz kłują w oczy przenieść na oddzielnego bloga.

 

Nie wiem też czy ktoś z Was zauważył, ale jak się chce teraz otworzyć u mnie dowolną zakładke w oddzielnym oknie, to otwiera się sama zawartość pływającej ramki... takie małe ups, o którym nie pomyślałem przy projektowaniu :)

 

Jak ktoś jeszcze coś znajdzie to piszcie śmiało :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda ta galeria, dzięki za linka :)

 

Co do xhtml + dodatki to widzisz, ja jestem dosyć cienki w te klocki, moje obecne portfolio to druga w życiu stronka jaką zrobiłem i nie do końca jeszcze ogarniam to wszystko. Największy ból sprawia mi dopasowanie kodu do wszystkich przeglądarek, na przykład IE6 ma problemy z plikami .png z przezroczystością a flash działa na zasadzie WYSIWYG, przynajmniej tak mi się zdaje :)

 

Z drugiej strony we flashu prawdopodobnie trudniej zrobić stronkę, a przynajmniej tak mi się wydaje...

 

Ciężka sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy ból sprawia mi dopasowanie kodu do wszystkich przeglądarek, na przykład IE6 ma problemy z plikami .png z przezroczystością a flash działa na zasadzie WYSIWYG, przynajmniej tak mi się zdaje :)

 

PNG fix pod IE6 :P

 

Z drugiej strony we flashu prawdopodobnie trudniej zrobić stronkę, a przynajmniej tak mi się wydaje...

 

No trudniej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja bym na twoim miejscu nową strone zrobił, ta jest ok, albo była ok jakiś czas temu, co zreszta sam zauwazyles,..no ale moze coś zupełnie innego. Tak jak Knysha, odradzam niepotrzebne brnięcie we flasha. A jak by miala wyglądać nowa stronka, cieżko cos sugerować, ja bym spróbował coś grunge, nawet było news o tym http://www.max3d.pl/news.php?id=366 , na tym serwisie można znaleźć sporp ciekawych stron w tym stylu http://webcreme.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to zawsze podobał mi się ten styl ale jednak wolę postawić na minimalizm, choćby po to że łatwiej później jest zaprojektować cokolwiek innego utrzymując styl portfolio, tak jak jest choćby z moim "making of". Chociaż jednocześnie fajnie by było czymś się wybić, ale z tym będe musiał jeszcze trochę poczekać, może przy kolejnej przebudowie będe już miał wystarczające doświadczenie do większych eksperymentów :)

 

Dzięki wszystkim za rady i spostrzeżenia, czekam na kolejne, im większa lista tym lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Loozi jest pedantem!:F

 

wszedzie ich teraz pełno .. przystawiają sie do każdego i naj

 

aha, sory, źle przeczytałem :P

 

 

z tą propozycja grungeową to może faktycznie nie bardzo, jest to teraz modne a za chwile nie bedzie, a czyste i proste laye nigdy nie wymrą wiec może cos w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności