Skocz do zawartości

Wiz: Kilka ostatnich Wizuniek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czwarty i piąty render chwalę za projekt, ładnie się prezentuje ten kontrast czerni z bielą. Szósty render jako wizualizacja najbardziej mi się podoba. Reszta również na wysokim poziomie, ale te trzy wyróżniają się czymś szczególnym. Ten szósty renderek taki fajny ciepły, a i ujęcie bardzo przyjemne oraz materiał desek. Gratuluję umiejętności jak i klienteli.

 

P.S. Na piętym renderze wydaje mi się tylko, że tiling między oknami troszkę się "rypsnął". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mario2

 

Jak zwykle prace na bardzo wysokim poziomie. Nie ma do czego się przyczepić. Bardzo sympatycznie wyglądają kolorowe kwiatki na pierwszym planie i przez to dodatkowo ożywiają projekty. Świetne masz drzewa ale to już wiesz :P

 

P.S.

Ostatnio widziałem w kiosku czasopismo i na okładce była wizka z 3rd Dimension

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się 4 render od góry(ten czerwony kwiatek w lewym dolnym rogu idealnie podkreśla resztę!). Jego główna zaleta jak i reszty Twoich prac to świetna kompozycja, a nie tylko oświetlenie i materiały jak przy wielu wizkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

odkopuje temat, ponieważ właśnie robie podobne osiedle szeregówek jak u Ciebie.

mam takie pytanie jakie były ustawienia światła oraz color mappingu? jeśli to nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności