Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Abaddon || apdejt


wogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) przez ok miesiąc rzeźbiłem ten pojazd. (tak długo ponieważ mało czasu mogłem mu poświęcić:)

 

Jest to zdalnie sterowany miotacz ognia zasilany silnikami elektrycznymi.

 

Poniżej wrzucam dwa rendery:)

 

Czekam na Wasze opinie:)

 

e10535d250528c8emed.jpg

 

d2fe3f92e24e936emed.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/43/e10535d250528c8e.jpg

http://images39.fotosik.pl/43/d2fe3f92e24e936e.jpg

Edytowane przez wogrodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trochę nie rozumiem do czgo miałoby służyć to urządzenie. Jeżeli jest to broń ofensywna, powinna być przynajmniej troszkę opancerzona, bo teraz jeden strzał z długiej broni i miałbyś zdalnie-nie-sterowany helikopter :-))))

A na poważnie - fajnie wyszedł, tylko nie pasują mi materiały, te pasują bardziej do sterylnie czystego pojazdu księżycowego, a nie pojazdu pola walki...taka mała dygresja, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierując się opinią Kamila i Bartka zmieniłem materiał gąsienic na gumowy:) rzeczywiście jest lepiej:)

 

Goran- kierowałem się raczej wyglądem niż praktycznością:) aczkolwiek podczas II wojny żołnierze "biegali" z dwoma wielkimi butlami z łatwopalną substancją na plecach:D - z nich też dało się robić "helikoptery":P

Trudno się nie zgodzić co do tego że na pole bitwy to średnio te barwy pasują aczkolwiek już ich raczej nie zmienię, o taki efekt mi chodziło:)

 

wstawiam render z gumową gumą:)

 

[/url]a0c9a6d4795a2201med.jpg

 

 

http://images40.fotosik.pl/43/a0c9a6d4795a2201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie uważa że to wyglada wielkościowo jak samochodzik zabawka?? Jakoś nie moge znaleźć skali, póki co to wygląda na dobry miotacz żeby podpalić papierosa albo rozpalić w kominku :D

W jakiejś scenerii oddającej skale będzie się świetnie prezentował.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze:)

 

Co do maskowania oraz sceny to niestety na razie nie jestem w stanie nic stworzyć ponieważ niedawno miałem problem z wirusem (już go nie ma ale brak sterowników które mi usunął robi swoje- komp mi się muli przy dużo mniejszych projektach niż wcześniej) tak że nie jestem w stanie na razie nawet płynnie kamery przesunąć w tym projekcie... (na początku stycznia będę miał znów "normalny komputer" wtedy będę mógł pomyśleć o scenie i maskowaniu:)

 

Marmon- same koła mają średnicę 20cm (tak dla orientacji:) wysokość pojazdu to `50cm natomiast długość `95cm.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności