Skocz do zawartości

Ford Mustang 2010 - Up


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas najwyzszy zalozyc watek, w ktorym chcialbym przedstawiac progress pracy nad moim projektem dyplomowym.

Aktualnie, najwazniejsze dla mnie jest skonczenie modelu wraz z kompletnym wnetrzem. Pozniej bede sie borykal z animacja. W planach male intro - chcialbym uzyskac cos z odpowiednim klimatem, czy sie uda to wyjdzie w praniu. Jednak glownym zalozeniem ma byc prosta iteraktywna animacja. Cos typu kliknij - otworz drzwi, wejdz do srodka, porozgladaj sie etc. O sam model sie nie martwie, wiekszej pomocy bede potrzebowal przy animacji, dlatego kazda rada bedzie cenna.

Po sesji postaram sie ulozyc jakis plan dzialania, zeby zdazyc ze wszystkim na czas i nie sleczec nad jedna rzecza dluzej niz jest to wymagane. Ok na razie to tyle:)

 

Na poczatek logo, ktore wbrew pozorom dalo mi popalic i zabralo dosc sporo czasu.

 

logo1bc2.th.jpg

logo2ei0.th.jpg

 

Pozdrawiam, JohnZi

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O żesz Ty... No to sobie wymodelowałem nowego mustanga:P Za sam wybór należy Ci sie 5 z projektu dyplomowego:) Btw. co to za kierunek?

Powodzenia, bedzie na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

ok maly upek odnosnie projektu w pierwszym poscie.

Aha moj kierunek to Media Cyfrowe i Komunikacja Elektroniczna na Dolnoslaskiej Szkole Wyzszej we Wroclawiu. Ot taka dluga nazwa:D

 

Ok po namysle z qba uwypuklilem znaczek, teraz imo lepiej sie prezentuje no i odbicia tez ciekawsze powinny byc.

logo3hh0.jpg

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym chcesz robić tę interakcję, robiłem coś takiego na zaliczenie w Open GL'u, tylko z telefonem komórkowym, ale chodziło o to samo. Co do konika to bardzo ładnie wygląda. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej JohnZi bardzo mi się podoba. Powiem tylko tyle bo z moim "skillem" nie mam co mistrzow oceniac ;D Mam jedno pytanie, czym najlepiej zrobić te "szpary" w karoserii? chodzi o te miejsce gdzie np drzwi sie oddzielają od reszty itp.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć... Szacuneczek za logo, widzę, że pracujesz nad każdym szczegółem, ale dlaczego to logo modelowałeś sam? Nie można by oprzeć się na samej teksturze?

 

To nie jest żaden najazd tylko zwykłe pytanie :P Bo jestem ciekawy czemu tak a nie inaczej :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaga cutem? a ja zawsze leciałem chamferem z open :) ale gupek... zreszta ja to z tych co lubia sami obczaić zamiast czytać :)

materaiał to raczej nic nadzwyczajnego , kolor prawie bialy z małym refleksem podejrzewam że lampa moze miec kolor sepiowaty, albo refleks koloryziwany... nie?

 

ps. opona chmm czuje tam jakąś machlojke tylko szatan potrafiłby ją tak wymodelować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D3SIGN - no Cut i pozniej chamfer z open wlasnie, myslalem ze to jasne:p A wycinam po ms tam gdzie trudno byloby zachowac ciaglosc blachy miedzy czesciami karoserii. No i nie zawsze jest to ulatwienie, bo trzeba sie babrac w gestej siatce:p

pozdro i dzieki za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie chcę ale muszę" sie przyczepić. Czy mi sie wydaje czy jest lekko krzywa linia nadwozia i czy zderzak nie powinien być lekko wysunięty ??

hmms.jpg

 

Edit:

Ajj chyba jednak sie mylę

07_mustang2010.jpg

Edytowane przez Euzebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności