Skocz do zawartości

Teczka 2D: Bedyk


Bedyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wypasik! szczególnie dwie ostatnie!!1! widac wiekszy luz i pewność, cos czego brakowalo w tych portreciwach wczesniejszych (chociaz pierwszy i pani na czerwonym tle sa spox!). pozdrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie sobie ostatnio poczynasz, ale odniosę się tylko do ostatniego bo mam tylko chwilę... świetna postać, charakterna, dobre kolory... szczegół to brak zaznaczenia że butelka jest w tej kieszeni... chętnie zobaczyłbym mini serię takich postaci, jest gites, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulinka12, pums: thx

Rotcore: thx, a z tą butelką to takie załamanie czasoprzestrzeni, ale całkowicie zamierzone=]

 

A ostatnio zainspirowany archiwalnymi zdjęciami NYC wysmażyłem takiego placka:

(uwagi jak zwykle mile widziane, zwłaszcza nt światła bo jechałem z nim na wolno=])

 

batmann3150.jpg

Edytowane przez Bedyk
wer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne kolorki i swiatlo, co do perspektywy to mnie jakoś szczególnie nie razi, wyglada troche jak zakrzywienie soczewki, mysle ze daloby się to jeszcze nieco zaakcentowac w kilku miejscach niewielkim nakladem pracy, tak żeby efekt się bardziej bronił.

 

Nie wiem czy Ci kolega Tomek przekazał, ale na podstawie twoich autoportretów rozpoznalem Cię przypadkiem na jakichs randomowych zdjęciach :D Gud dżab! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak za wcześnie odłożyłem ten obrazek, albo przerwa była wskazana bo teraz tez widzę te krzywulce w tle. Spoko i tak muszę do niego wrócić bo spać mi po nocach nie daje ten śmieszny kaloryfer u Batmana

 

Urbanboogie: hehe, rozumiem, ze masz na myśli Spukera? Gamoń nie wspomniał a w zeszłym tyg się z nim widziałem bo na chwile przelotem wpadł do ojczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx

 

co do jamu

(mega kokse? w rozumieniu?)

własny sprzęt i najlepiej skilsy=]

ścianę udostępniły osoby prywatne z nadzieją, że powstaną tam konkretne produkcje, dla osób które zaczynają na pewno może się to okazać dobra okazja żeby podpatrzeć na czym rzecz polega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli osoby które będą malować są już właściwie wytypowane, a jak ktos chce to może sobie przyjśc i popatrzeć jak cuda powstają ? Pytam się, bo chociaż teraz i tak pewnie bym nawet nie miał czasu żeby przyjechać to zacząlem się ostatnio bardzo mocno interesować tematem, nawet kupiłem juz sobie farby, ale zastanawiam się co zrobić, żeby móc tworzyć w legalnych miejscach, bo jak narazie to tylko same opuszczone budynki mi pozostają, nie mam zamiaru nikomu ściany niszczyć.

 

A mega koksem, to chodziło mi to, czy to muszą być pro masterzy którzy już maja jakieś "portfolio", aczkolwiek zastanawiam się jak pozyskuje się w sposób oficjalny graficiarzy, skoro właściwie to raczej większość pod ukryciem działa : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu ciekawie się zaczyna :) Skałki bomba :D Jakimś wymiataczem nie jestem żeby mieć na pewno rację ale osobiście dodałabym trochę innego koloru na te machiny latające ,aby nie były takie jednolite fioletowe [purpurowe?], tą dalszą bym trochę bardziej "przygasiła" żeby było widać przestrzeń jeszcze wyraźniej :)

 

 

W ogóle te skałki i okolice wodospadu kojarzą mi się nie wiedzieć czemu z Turnerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z machinami muszę jeszcze powalczyć, ale bardziej myślałem o skali i designie.

 

żeby nie było na pusto to trochę szpargałów z szuflady=]

konstruktywna krytyka mile widziana

 

cartoony

drzez1.jpg

 

robociki.jpg

 

bushidoit1.jpg

 

bushidoit2.jpg

 

Wprawki z refek

 

bwsykice1.jpg

 

bwsykice3.jpg

 

bwsykice2.jpg

 

bwsykice4.jpg

 

apokaliptycznemiasto5.jpg

 

miner2.jpg

 

miner8.jpg

 

zegarek172.jpg

 

olnierze.jpg

Edytowane przez Bedyk
dcf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sobie poczynasz powiem Ci. Najbardziej mi się podoba ten ryj z goglami w nietypowych barwach i ta czynszówka z dziurą w murze. Cartoony też spoko, ale moim zdaniem trochę za brudne. Spróbuj używać więcej gradientów na formie bo Ci się spłaszcza.

Ale generalnie miło się ogląda te twoje eksperymenty. Ja bym chciał zobaczyć więcej i jeszcze odważniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi pewną postać z serialu Gra o Tron, jak dla mnie elegancko, fajny luźny styl, mordka może już nie taka luzacka :D ale to dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszka prześwietny pomysł czasem przydało by sie dokładniejsze dopracowanie pewnych elementów bo wszystko wygląda szkicowo.

trochę się miotasz miedzy tym graffiti a realistycznym malowaniem przydało by się odważniej obrać pewną stronę wydaje mi sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Słuchajcie gawiedzi =]

W dziale Dyskusje założyłem taki temat:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=86168 "Digital Painting - historia nieznana"

Jeżeli posiadacie wiedzę lub ciekawe źródła, którymi chcielibyście się ze mną, ale także resztą użytkowników podzielić to zapraszam serdecznie. Wiedza ta przyda mi się w pisaniu pracy magisterskiej, gdyż ponieważ, bo kończę malarstwo i czas się z tam tond zawijać, ale myślę że nikomu ona nie zaszkodzi=]

 

Zapraszam serdecznie

Peace, Love, na górze róże na dole fiołki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sympatycznie się dzieje, jest w Twoich pracach specyficzna krecha i kolor, który od razu (przynjmniej mi) mówi kto jest autorem... chłopak b&w bardzo fajny, gollum i butcher +++, portrety troche drewniane, kamienne miny, w postaci psuje mi odbiór efekciarskie tło... rzeźnik taki najbardziej "bedykowy" i z tego względu fajny, podoba mi się jak rozkmniłeś graffiti z tego, gdyby ten noasi był jeszcze bardziej mięsny i krwisty kolorystycznie to git... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wojtek Fus: Dzięki, tylko nie wiem czym zasłużyłem? =]

 

Dzisiaj mam do pokazania coś z trochę innej beczki. Jakiś czas temu miałem przyjemność zilustrować książkę "Królewna i Goblin", George'a MacDonalda i zupełnie zapomniałem się tym pochwalić ;D

Tym samym nadrabiam zaległości.

W środku jest sporo moich mniejszych i większych ilustracji, tutaj pokażę ich tylko część, dla smaczku=]

Polecam tą pozycję szczególnie fanom opowieści J.R.R. Tolkiena i C.S. Lewisa. Sam momentami byłem zdziwiony ile podobieństw do świata Tolkiena w niej znalazłem, zresztą obaj panowie nie ukrywali, że twórczość MacDonalda miała na nich duży wpływ.

Tak więc jeżeli macie jeszcze problem z jakimś prezentem to zachęcam do kopnięcia się do jakiejś dobrej księgarni =]

 

kig1m3d.jpg

 

 

 

wyklejka.jpg

 

 

 

str2630rviiikopalnia.jpg

 

 

 

kotokostr51.jpg

 

 

 

korytarzpocity.jpg

 

 

 

nitka.jpg

 

 

 

salatronowagoblinw.jpg

Edytowane przez Bedyk
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności